Hillside Drive: car racing ikon

Hillside Drive: car racing APK

v0.8.8-72

Hillside Drive oyunuyla dağ tepe yarışmanın keyfini çıkarın.


Android dağ yarışı oyunu olarak tanıtabileceğimiz Hillside Drive'da gerçekçi bir sürüş deneyimi sizi bekliyor. Dağ ve tepelerdeki kayalık arazilerde gerçekleşen yarışlarda en iyi sürüşünüzü yaparak birinci olmaya çalışıyorsunuz. Farklı araba modellerinin yanında farklı pistlerde bu zorlu yarışın keyfini çıkarın.


Oyunun genel özellikleri arasında zorlu ve kayalık araziden oluşan pist tasarımları, günlük görev mekanizması, araçların özelliklerini yükseltme ve araba sürüşünü daha iyi hale getirmenizi sağlayacak modifiye parçaları bulunuyor. Araba sürmeyi seviyorsanız, off-road benzeri yarışlarda kendinizi göstermek için Hillside Drive ücretsiz APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Hillside Drive: car racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hillside Drive: car racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hillside Drive: car racing ekran görüntüleri Hillside Drive: car racing ekran görüntüleri Hillside Drive: car racing ekran görüntüleri Hillside Drive: car racing ekran görüntüleri Hillside Drive: car racing ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder