Bisiklet Yarışı 3D ikon

Bisiklet Yarışı 3D APK

v2.2

Üç boyutlu grafiklere sahip Bisiklet Yarışı 3D (Bike Racing 3D), motorsikletinizle zorlu pistlerde hünerlerinizi gösterdiğiniz bir akrobasi oyunudur. Kolay pistlerden başlayarak zora doğru ilerleyen oyunda ince tahtalar olduğu gibi, kum ve buz gibi zorlu zemin şartlarına sahip pistler de bulunuyor.

 

Oyun içerisinde topladığınız puanlarla 5 farklı motorsikletten birisini satın alabilir ve sahip olduğunuz motoru modifiye ederek zorlu şartlara daha uygun hale getirebilirsiniz. Pistlerde karşınıza çıkan engellere karşı, özellikle de mayınlara karşı dikkatli olmalısınız. Words Mobile ekibinin geliştirdiği Bisiklet Yarışı 3D tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Bisiklet Yarışı 3D APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Bisiklet Yarışı 3D ekran görüntüleri Bisiklet Yarışı 3D ekran görüntüleri Bisiklet Yarışı 3D ekran görüntüleri Bisiklet Yarışı 3D ekran görüntüleri Bisiklet Yarışı 3D ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

 Hata düzeltmeleri yapılmış.

Yorumlar

Bisiklet Yarışı 3D için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Bisiklet Yarışı 3D v1.9 için
Çok iyiZ