Rally Racer Dirt ikon

Rally Racer Dirt APK

v1.5.8

Rally Racer Dirt ile pistlerin tozunu attırın.

 

Drift temelli yarış oyunu olan Rally Racer Dirt, gerçekçi sürüş dinamikleri ve hassas kontrolleri sayesinde drift heyecanını yüksek seviyede hissettiriyor. 10'dan fazla efsane yarış arabası, 5'ten fazla ralli parkuru, araçlar için çeşitli modifiye seçenekleri ve yol tutuşu etkileyen parkur ve hava koşulları oyundaki heyecanı iyice arttıran özellikler arasında.

 

Challange, Survival ve Multiplayer olmak üzere üç farklı oyun modu ile Rally Race Dirt'i, Android ekosistemindeki diğer ralli yarışı oyunlarından öne çıkarıyor. Ayrıca aracınızın süspansiyon, viral denge çubuğu, sürüş yüksekliği ve vites atış oranlarını ayarlayarak aracınızın yarış özelliklerini tamamen özelleştirebiliyorsunuz, ki bu geliştirmeler yarış pistinde sizi daha avantajlı duruma getiren temel dinamikler. Bu nedenle kazandığınız para ödülleriyle aracınızı geliştirmeye özen göstermenizde fayda var.

 

Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan Rally Racer Dirt APK dosyasını indirin ve yarışa başlayın. İyi oyunlar.

Rally Racer Dirt ekran görüntüleri Rally Racer Dirt ekran görüntüleri Rally Racer Dirt ekran görüntüleri Rally Racer Dirt ekran görüntüleri Rally Racer Dirt ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Reklam gösteriminde düzeltmeler yapılmış,

Oyunun gizlilik politikası güncellenmiş.

Yorumlar

Rally Racer Dirt için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
aata6 yıl önce Rally Racer Dirt v1.4.7 için
süper oyun indirdim çok fena dridt yapıyom :)
Ziyaretçi6 yıl önce Rally Racer Dirt v1.4.0 için
iyi oyun
killl6 yıl önce Rally Racer Dirt v1.4.0 için
Clash of clansa yeni sürüm gelmiş alabilbirmiyiz