Mad Skills Motocross 2 ikon

Mad Skills Motocross 2 APK

v2.19.1328

Android'in başarılı motor yarışı oyunu Mad Skills Motocross 2'de motorsikletlerinizle engelleri aşıp rakiplerinizi geçmek ve yarışı birinci bitirmek için yarışıyorsunuz.


Onlarca farklı motorsiklet modelinin olduğu oyunda Facebook, Twitter veya Google hesabınızla bağlanıp, aynı ağlardan bağlanan arkadaşlarınızla yarışmanız mümkün. Ayrıca JAM yarışlarıyla dünyanın herhangi bir yerindeki gerçek kullanıcılarla da yarışabiliyorsunuz. Buna ek olarak kariyer modu ile motor yarışlarıyla ilgili dünya şampiyonalarına katılabiliyor ve tamamen gerçek oyunculara karşı mücadele ediyorsunuz.


Yarış sırasında yapacağınız akrobatik hareketler fazladan para puan ödülü kazanmanızı sağlıyor. Kazanacağınız bu para ödülüyle yeni bir motorsiklet satın alabilir veya kullanmakta olduğunuz motorsikletin özelliklerini yükseltebilirsiniz.

Mad Skills Motocross 2 ekran görüntüleri Mad Skills Motocross 2 ekran görüntüleri Mad Skills Motocross 2 ekran görüntüleri Mad Skills Motocross 2 ekran görüntüleri Mad Skills Motocross 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mad Skills Motocross 2 APK yeni güncellemesiyle oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Başarılı gerçekçi fizik,

Kolay ve pürüzsüz kontroller,

Dünya şampiyonalarıyla farklı oyun deneyimi,

Motorlar için farklı geliştirme seçenekleri.

Eksileri

Kariyer modu yavaş ilerliyor.

Yorumlar

Mad Skills Motocross 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 yıl önce Mad Skills Motocross 2 v1.02 için
iyi oyun