Race Master 3D - Car Racing ikon

Race Master 3D - Car Racing APK

v3.3.2

Race Master 3D APK ile sürükleyici yarışlara katılın.


Android yarış oyunları arasında yer alan Race Master oyunuyla neon yarışlarına hazır olun. Onlarca yarış pistinin olduğu oyunda neon tarzı pistlerde yarışacak, nefes kesen hızlara ulaşacaksınız. Oyundaki arabalar sadece yarışmak için tasarlanmış. Size düşen gaza basmak ve pistin tozunu atmak.


Race Master üç boyutlu grafiklerle geliştirilmiş gayet kaliteli bir yapım. Yarış sevenler için önereceğimiz oyunda ekrana dokunarak arabanızı kontrol edebiliyorsunuz. Unutmadan yazalım, oyunda her seviyede farklı araba modelleri ve geliştirme seçenekleri mevcut. Yarışlardan kazanacağınız ödül puanları ile istediğiniz gibi arabalarınızı özelleştirebilirsiniz. Oyunu oynamak için Race Master 3D APK dosyasını Android telefonunuza indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Race Master 3D - Car Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Race Master 3D - Car Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Race Master 3D - Car Racing ekran görüntüleri Race Master 3D - Car Racing ekran görüntüleri Race Master 3D - Car Racing ekran görüntüleri Race Master 3D - Car Racing ekran görüntüleri Race Master 3D - Car Racing ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Race Master 3D APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve yeni seviyeler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder