Drag Battle Racing ikon

Drag Battle Racing APK

v3.25.53

Arabanızı seçin ve piste inin. Drag Battle Racing gerçek oyuncuları drag yarışında karşı karşıya getiriyor.


Geniş öelleştirme ve yükseltme seçenekleri ile dikkat çeken Drag Battle Racing, drag yarışlarını sevenler için vazgeçilmez olmaya aday. Gerçek oyunculara karşı katılacağınız yarışlarda en yüksek puanı toplayarak kazanmak sizin işiniz. Her yarış sonrası toplayacağınız sürücü yeteneği puanları ile sonraki yarışlar için seviyenizi geliştirecek, yeni arabalar satın alarak pistin tozunu attıracaksınız.


Drag Battle Racing'de oldukça geniş bir yarış arabası kreasyonu var. Başlangıçta düşük özelliklere sahip bir arabayla oyuna başlıyorsunuz ama yükseltmelerle arabanızı asfaltı eritecek güçle donatabiliyorsunuz. Birçok harita seçeneği de sürüş yeteneklerinizi göstermek için iyi bir fırsat. Mobil yarış oyunları hassas kontrol birimlerine sahip olduğunda araç üzerindeki kontrol daha başarılı oluyor. Drag Battle Racing de sezgisel kontrolleriyle bu konuda gayet başarılı bir oyun. Drag Battle Racing APK dosyasını ücretsiz indirerek yarış pistindeki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

Drag Battle Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Drag Battle Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Drag Battle Racing ekran görüntüleri Drag Battle Racing ekran görüntüleri Drag Battle Racing ekran görüntüleri Drag Battle Racing ekran görüntüleri Drag Battle Racing ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder