GT Moto Stunts 3D: Moto Games ikon

GT Moto Stunts 3D: Moto Games APK

v1.23

GT Moto Stunts 3D: Moto Games Açıklama

Fantastik GT Moto Stunts 3D: Moto Games APK oyunu ile sürükleyici motosiklet yarışlarına hazır olun.


Motosiklet yarışlarını sever misiniz? Eğer cevabınız evet ise GT Moto Stunts 3D: Moto Games oyununda adrenalin dolu motor yarışlarına hazır olun. Çünkü bu oyun sıradışı bir yarış kurgusuna sahip. Bu yarışta yüksek hızda rampalarda ilerleyeceğiniz motosikletinizle en uzun mesafe atlayacaksınız. Oldukça eğlenceli olan yarış tarzı kesinlikle sizi oyuna bağlayacak.


Akrobasi tarzına benzer yarış kurgusunda onlarca rampa seçeneği var. Bazı rampalar dikey konumda bazıları ise yatak bir şekilde. Rampalar değişebilir, ancak hedefiniz aynı: Motosikletinizle en yüksek hıza ulaşmak ve en uzun mesafeye atlamak. Dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan birisi iki rampayı tutturmak. Atlayışları bir rampadan diğerine doğru yapıyorsunuz, ikinci rampa sizin varış noktanız. Bu rampaya yetişemez ya da onu ıskalarsanız yarışı kaybetmiş oluyorsunuz.


GTA V oyununda karşımıza çıkmaya başlayan bu yarış tarzı oyun severlerin ilgi alanına girdi ve şu an milyonlarca oyuncu tarafından oynanıyor. GT Moto Stunts 3D oyunu da bu tarzı Android telefon ve tabletlere getirerek eğlenceli bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. GT Moto Stunts 3D APK dosyasını hemen indirerek adrenalin dolu motosiklet yarışlarına katılabilirsiniz. İyi eğlenceler.

GT Moto Stunts 3D: Moto Games ekran görüntüleri GT Moto Stunts 3D: Moto Games ekran görüntüleri GT Moto Stunts 3D: Moto Games ekran görüntüleri GT Moto Stunts 3D: Moto Games ekran görüntüleri GT Moto Stunts 3D: Moto Games ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.23

GeliştiriciZego Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 ay önce

Eklenme tarihi27.08.2023 - 15:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme34

Dosya boyutu 79.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11495

GÜVENLİKİndireceğiniz GT Moto Stunts 3D: Moto Games APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.jura.motor.stunt.master

APK imzası: 314305deaaec476c1f46a286a1d3611b515019b0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder