CSR Racing 2 ikon

CSR Racing 2 APK

v3.3.1

CSR Racing 2, gerçekçi ve heyecan dolu drag yarışları yapacağınız başarılı bir Android yarış oyunudur.


LaFerrari, McLaren P1 ve Koenigsegg One: 1 dahil olmak üzere birçok araba modelinin olduğu CSR Racing 2'de dünya geneli gerçek oyuncularla yarışıyorsunuz. Tabii ki yarışları kazanmak için hızlı ve atik olmanız gerekiyor. Bunu da en iyi modifiye seçeneklerine yükseltilmiş yarış arabaları ile yapmanız mümkün. Sahip olduğunuz araba oyunun başında düşük modifiye ile geliyor, yarışlardan kazanacağınız ödül paraları ile geliştirme kilitlerini açmanız ve aracınıza uygulamanız gerekiyor.


Oyun hem içerik hem de araba modelleri açısından oldukça geniş seçeneklere sahip. Araba garajınızda Ferrari, Porsche, Aston Martin, Bugatti ve Pagani gibi dünyanın önde gelen yarış arabası modelleri ile doldurmak oyunun zevkini artırıyor; tek yapmanız gereken yarışları birinci bitirerek ödülleri toplamak. Ayrıca, her otomobil için jant, boya, rüzgarlık ve fren kalıpları gibi birçok seçenekle kişiselleştirmeniz mümkün.


CSR Racing 2'nin grafik kalitesi ve sürüş hassasiyeti mükemmel seviyede. Android yarış oyunlarını seviyorsanız CSR serisinin en yeni ve en güncel oyununu CSR Racing 2 APK dosyasını indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

CSR Racing 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

CSR Racing 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CSR Racing 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
CSR Racing 2 ekran görüntüleri CSR Racing 2 ekran görüntüleri CSR Racing 2 ekran görüntüleri CSR Racing 2 ekran görüntüleri CSR Racing 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

CSR Racing 2 APK güncel sürümü ile oynanışa yönelik geliştirmeler yapılmış ve Avrupa Serileri isimli yeni bir etkinlik eklenmiş.

Yorumlar

CSR Racing 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce CSR Racing 2 v1.3.0 için
Bence bu oyun mütiş