PetrolHead: Efsane Arabalar - Zorlu Açık Şehir ikon

PetrolHead: Efsane Arabalar - Zorlu Açık Şehir APK

v3.4.0

PetrolHead APK oyunu ile yarış efsanesi olmaya hazırlanın.


Oyunumuzun tam adı PetrolHead: Efsane Arabalar - Zorlu Açık Şehir. Hem araba sürmek hem de yarışmak isteyen oyuncular için geliştirilen Petrolhead'da efsane olmak sizin elinizde. Amacınız, yarışlara katılarak tüm rakipleri geride bırakmak ve yarışı birinci bitirmek. Oyun yarış oyunu olsa da birçok oyun moduna sahip. Kariyer modu, görev modu ve tabii ki tek-çok oyunculu oyun modlarında her türlü araba sürüş deneyimi sizi bekliyor.


Oyun içerisinde birçok yarış arabası modeli bulunuyor. Hepsi de yarış için tasarlanmış bu arabaları kendi stilinize göre değiştirmeniz mümkün. Yani hayalinizdeki arabayı PetrolHead'da tasarlama şansınız var. Oyunun sevdiğimiz bir diğer özelliği, şehir haritası. Oldukça büyük tasarlanan bu şehir haritasında her türlü detay düşünülmüş. Bu sayede de oyunun heyecanı katlanmış.


Lethe Studios tarafından geliştirilen bu oyun, Android yarış oyunları arasında kısa sürede popüler olmayı başardı. Üstelik tamamen ücretsiz de oynanabiliyor. Gerçekçi grafikleri, fantastik araba tasarımları ve nefes kesen yarış heyecanı ile oyunu severek oynayacaksınız. PetrolHead APK dosyasını hemen indirin ve şehirdeki yarışlara katılın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

PetrolHead: Efsane Arabalar - Zorlu Açık Şehir oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

PetrolHead: Efsane Arabalar - Zorlu Açık Şehir nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. PetrolHead: Efsane Arabalar - Zorlu Açık Şehir APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
PetrolHead: Efsane Arabalar - Zorlu Açık Şehir ekran görüntüleri PetrolHead: Efsane Arabalar - Zorlu Açık Şehir ekran görüntüleri PetrolHead: Efsane Arabalar - Zorlu Açık Şehir ekran görüntüleri PetrolHead: Efsane Arabalar - Zorlu Açık Şehir ekran görüntüleri PetrolHead: Efsane Arabalar - Zorlu Açık Şehir ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

PetrolHead APK güncel sürümü ile;

Oyun içerisinde ev satın alma seçeneği eklenmiş,

4 yeni yarış arabası modeli eklenmiş,

Oyunun tasarımında geliştirmeler yapılmış,

Clan adını değiştirme özelliği eklenmiş,

PetrolPass sezonu başlatılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder