Tuning Club Online ikon

Tuning Club Online APK

v1.0370

Tuning Club Online oyunuyla gerçek zamanlı araba yarışlarına katılın.


Dünyanın her yerindeki yarışçılar Tuning Club Online'da yarışmak için hazır bekliyor. Serbest sürüş modundan drift'e kadar geniş bir içeriğin olduğu oyunda kendi yarış arabanızla beraber dünyanın en iyi sürücüsü olmak için yarışacaksınız. Oyundaki araba modelleri yarış tarzı için özel olarak üretilmiş ve modifiye edilmiş. Siz de isterseniz arabanızın görünüşünü ve motorunu istediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz. Tamponlar, bodykit'ler, desenler, jantlar ve daha aklınıza gelebilecek bir sürü parça için modifiye seçeneği bulunuyor.


Her yarış oyununda olduğu gibi Tuning Club Online'da da arabaların yarış yeteneği, yani motorları çok önemli. Bu yüzden kendi arabanızı seçtikten sonra Nitro gibi özel güçlendiricileri ve geliştirici parçaları kullanarak arabanızın motorunu bir üst seviyeye yükseltebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey yarışlardan para kazanmak. Bunu yapmanın tek yolu da rakiplerinizi pistte geçmek.


Kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kurgusu ile öne çıkan Tuning Club Online ücretsiz olarak oynanabiliyor. Tuning Club Online APK dosyasını hemen indirin ve sürükleyici yarışlardaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Tuning Club Online oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Tuning Club Online nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tuning Club Online APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Tuning Club Online ekran görüntüleri Tuning Club Online ekran görüntüleri Tuning Club Online ekran görüntüleri Tuning Club Online ekran görüntüleri Tuning Club Online ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder