Top Drives – Car Cards Racing ikon

Top Drives – Car Cards Racing APK

v12.00.03.11563

Top Drives APK oyunu ile koleksiyon arabalarla yarışın.


Top Drives – Car Cards Racing gerçek zamanlı oynanan eğlenceli bir yarış oyunu. Android yarış oyunları arasında yer alan bu oyun kart tabanlı bir kurguya sahip. Kartları biriktiriyor, arabaları alıyor ve yarış pistine çıkarak gerçek oyuncularla yarışmaya başlıyorsunuz. Oyunun öne çıkan özelliği ise arabaların minyatür tarzda geliştirilmiş olması. Oyuncak arabalar gibi modellerle yarışmak hem keyifli hem de sıradışı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor.


Top Drives – Car Cards Racing'de 1900'den fazla araba modeli var. McLaren, Bugatti, Pagani gibi fantastik markaların yanında Mercedes ve Audi gibi üst klasman markaların araba modelleri de oyunda yer alıyor. Kazanacağınız süper hızlı bir araba ile Go Kart tarzı yarışlarda yapmanız gereken arabanın gazına basmak ve rakibinizden önce bitiş çizgisini geçmek.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet ideal. Android yarış oyunlarını seviyorsanız Top Drives – Car Cards Racing APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Top Drives – Car Cards Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Top Drives – Car Cards Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Top Drives – Car Cards Racing ekran görüntüleri Top Drives – Car Cards Racing ekran görüntüleri Top Drives – Car Cards Racing ekran görüntüleri Top Drives – Car Cards Racing ekran görüntüleri Top Drives – Car Cards Racing ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder