SBK16 Official Mobile Game ikon

SBK16 Official Mobile Game APK

v1.4.0

Popüler motor yarışı oyunu SBK16 ile en gerçekçi yarışlar sizleri bekliyor.

 

SBK yarışlarının resmi oyunu olarak geliştirilen SBK16 son model yarış motorsikletleriyle birlikte oldukça sürükleyici bir deneyim sunuyor. Kawasaki, Honda, Ducati, MV Agusta BMW ve Yamaha gibi popüler üreticilerden onlarca model oyunda kendisine yer bulmuş. Motorunuzu seçerek başlayacağınız yarışlarda hedefiniz birinci olmak. Ne kadar çok başarılı olursanız, yeni motorların kilitlerini o kadar erken açabilirsiniz. 200 beygirden fazla güce sahip motorların kilidini açtığınızda asfaltı ağlatmaya başlayacaksınız.

 

SBK15 versiyonunda olduğu gibi SBK16'da da dünyanın birçok yerindeki yarış pisti oyuna eklenmiş. Hem gerçekçi hem de sürükleyici grafik kalitesi ise oyuna ayrı bir zevk katıyor. SBK16 APK dosyasını ücretiz indirerek Android'in en iyi motor yarışı oyunlarından birisi olan SBK16'yı oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

SBK16 Official Mobile Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SBK16 Official Mobile Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
SBK16 Official Mobile Game ekran görüntüleri SBK16 Official Mobile Game ekran görüntüleri SBK16 Official Mobile Game ekran görüntüleri SBK16 Official Mobile Game ekran görüntüleri SBK16 Official Mobile Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder