NFS Heat Studio ikon

NFS Heat Studio APK

v1.3.8

NFS Heat Studio, dünyaca ünlü spor arabaları toplayacağınız başarılı bir araç stüdyosu oyunudur.


Electronic Arts tarafından geliştirilen oyun Need For Speed Heat serisine bağlı. Oyunun kurgusu ise NFS'nin popüler arabalarını garajınıza çekerek kişiselleştirmek üzerine kurulu. Ferrari'den Lamborghini'ye, Porsche'tan Koenigsegg'e kadar geniş bir marka skalası oyunda sizi bekliyor. İstediğiniz araçları toplayın, geliştirin ve Xbox'ta yarışmak üzere hazır hale getirin.


NFS Heat Studio'da arabaların hemen her parçasını kişiselleştirme şansınız var. Özellikle motor tarafında yapacağınız güncellemeler arabanızın hızını doğrudan etkiliyor ve yarış sırasında sizi avantajlı konuma getiriyor. Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var. NFS Heat Studio'da gerçek anlamda bir yarış yok, bu oyun stüdyo tarzına sahip ve sadece araç geliştirmek üzerine kurulu. Geliştireceğiniz araçları ise Xbox ve PlayStation gibi platformlarda yer alan NFS Heat yarışlarında kullanabiliyorsunuz.


EA ekibinin NFS tecrübesi NFS Heat Studio'da da kendisini gösteriyor. Hem grafik modellemesi hem de ses yapısı açısından oyun gayet başarılı. NFS Heat Studio APK dosyasını ücretsiz indirerek kendinize ait efsane yarış arabaları geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

NFS Heat Studio nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. NFS Heat Studio APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
NFS Heat Studio ekran görüntüleri NFS Heat Studio ekran görüntüleri NFS Heat Studio ekran görüntüleri NFS Heat Studio ekran görüntüleri NFS Heat Studio ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder