NFS Heat Studio ikon

NFS Heat Studio APK

v1.3.8

NFS Heat Studio Açıklama

NFS Heat Studio, dünyaca ünlü spor arabaları toplayacağınız başarılı bir araç stüdyosu oyunudur.


Electronic Arts tarafından geliştirilen oyun Need For Speed Heat serisine bağlı. Oyunun kurgusu ise NFS'nin popüler arabalarını garajınıza çekerek kişiselleştirmek üzerine kurulu. Ferrari'den Lamborghini'ye, Porsche'tan Koenigsegg'e kadar geniş bir marka skalası oyunda sizi bekliyor. İstediğiniz araçları toplayın, geliştirin ve Xbox'ta yarışmak üzere hazır hale getirin.


NFS Heat Studio'da arabaların hemen her parçasını kişiselleştirme şansınız var. Özellikle motor tarafında yapacağınız güncellemeler arabanızın hızını doğrudan etkiliyor ve yarış sırasında sizi avantajlı konuma getiriyor. Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var. NFS Heat Studio'da gerçek anlamda bir yarış yok, bu oyun stüdyo tarzına sahip ve sadece araç geliştirmek üzerine kurulu. Geliştireceğiniz araçları ise Xbox ve PlayStation gibi platformlarda yer alan NFS Heat yarışlarında kullanabiliyorsunuz.


EA ekibinin NFS tecrübesi NFS Heat Studio'da da kendisini gösteriyor. Hem grafik modellemesi hem de ses yapısı açısından oyun gayet başarılı. NFS Heat Studio APK dosyasını ücretsiz indirerek kendinize ait efsane yarış arabaları geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

NFS Heat Studio ekran görüntüleri NFS Heat Studio ekran görüntüleri NFS Heat Studio ekran görüntüleri NFS Heat Studio ekran görüntüleri NFS Heat Studio ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.8

GeliştiriciElectronic Arts

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi26.10.2019 - 13:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1127

Dosya boyutu 272 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9924

GÜVENLİKİndireceğiniz NFS Heat Studio APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ea.gp.novanfs20

APK imzası: c9655fcf2c76e21546ca8feb2f54347a045627d5

NFS Heat Studio nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. NFS Heat Studio APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

8 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder