Jump into the Plane ikon

Jump into the Plane APK

v0.3.0

Jump into the Plane Açıklama

Jump into the Plane oyununda fantastik atlama yarışlarına katılın.


Android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz Jump into the Plane yarış ve atlama tarzını bir araya getiren eğlenceli bir yapım. Son model ve hızlı araçları kullanarak uçaklara atlamak kulağa bile heyecanlı geliyor. Bu oyunda da böyle. Arabanıza veya motorsiklete binin, hızlanarak uçağın içine atlamaya çalışın. Tek yapmanız gereken bu.


Jump into the Plane'de araçları hızlandırmak için bazı özel mekanizmalar bulunuyor. Bunlar arasında NOS gibi otomatik hızlandırıcılar olduğu gibi elastik gerilimli bantlar da var. Hangisini tercih ederseniz edin oyundaki tek amacınız yüksek hıza ulaşıp uçağın içine park etmek.


BoomBit ekibi tarafından geliştirilen bu eğlenceli yarış oyunu ücretsiz. Jump into the Plane APK dosyasını Cepde üzerinden indirip kurarak oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Jump into the Plane ekran görüntüleri Jump into the Plane ekran görüntüleri Jump into the Plane ekran görüntüleri Jump into the Plane ekran görüntüleri Jump into the Plane ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.3.0

GeliştiriciBoomBit Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi30.10.2021 - 12:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme26

Dosya boyutu 90.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10955

GÜVENLİKİndireceğiniz Jump into the Plane APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.jump.into.plane.stunt

APK imzası: b33f22707d82236df35fec24bd579db5b6665fbb

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder