Ramp Car Stunts ikon

Ramp Car Stunts APK

v1.0.8

Ramp Car Stunts oyunuyla dik yokuşlarda yarışmanın zevkini çıkarın. Oyunun kurgusu basit görünebilir, ama çok zevkli olduğu kesin.

 

Oyun bildiğimiz Android yarış oyunlarından farklı olan kurgusuyla öne çıkıyor: Bu sefer yarışmak için uzun ve asfalt pistler yok; uzun, yüksek ve tehlikeli rampalar var. Yüksek hıza sahip aracınızla rampanın başına geldiğinizde gaza basarak muhteşem bir hızla yokuş aşağı iniyor ve tekrar çıkıyorsunuz. Dikkatli olmanız gereken nokta ise rampadan dışarı çıkmamak. Bunu da gerektiği yerde fren yaparak sağlamanız gerekiyor, zamanlaması ise tamamen size kalmış.

 

Ramp Car Stunts'ta birçok yarış arabası modeli ve onları güçlendirmek için çeşitli parçalar bulunuyor. Yarış pisti görevi gören rampaların fazla olması da oyunda gayet geniş bir içerik olmasını sağlıyor. Bu zevkli ve sıradışı yarış oyununu oynamak için Ramp Car Stunts APK dosyasını ücretsiz indirmeniz yeterli. İyi eğlenceler.

Ramp Car Stunts ekran görüntüleri Ramp Car Stunts ekran görüntüleri Ramp Car Stunts ekran görüntüleri Ramp Car Stunts ekran görüntüleri Ramp Car Stunts ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder