Ramp Car Stunts ikon

Ramp Car Stunts

v1.0.8

Ramp Car Stunts oyunuyla dik yokuşlarda yarışmanın zevkini çıkarın. Oyunun kurgusu basit görünebilir, ama çok zevkli olduğu kesin.

 

Oyun bildiğimiz Android yarış oyunlarından farklı olan kurgusuyla öne çıkıyor: Bu sefer yarışmak için uzun ve asfalt pistler yok; uzun, yüksek ve tehlikeli rampalar var. Yüksek hıza sahip aracınızla rampanın başına geldiğinizde gaza basarak muhteşem bir hızla yokuş aşağı iniyor ve tekrar çıkıyorsunuz. Dikkatli olmanız gereken nokta ise rampadan dışarı çıkmamak. Bunu da gerektiği yerde fren yaparak sağlamanız gerekiyor, zamanlaması ise tamamen size kalmış.

 

Ramp Car Stunts'ta birçok yarış arabası modeli ve onları güçlendirmek için çeşitli parçalar bulunuyor. Yarış pisti görevi gören rampaların fazla olması da oyunda gayet geniş bir içerik olmasını sağlıyor. Bu zevkli ve sıradışı yarış oyununu oynamak için Ramp Car Stunts APK dosyasını ücretsiz indirmeniz yeterli. İyi eğlenceler.

Ramp Car Stunts ekran görüntüleri Ramp Car Stunts ekran görüntüleri Ramp Car Stunts ekran görüntüleri Ramp Car Stunts ekran görüntüleri Ramp Car Stunts ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.8

GeliştiriciRacing Legends

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi16.10.2018 - 13:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme109

Dosya boyutu 45.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9089

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder