Demolition Derby 3 ikon

Demolition Derby 3 APK

v1.1.098

Demolition Derby 3 Açıklama

Demolition Derby 3 oyunuyla aksiyon dolu çarpışma yarışlarına katılın.


Oyun aslında bir yarış oyunu olmasına rağmen aksiyon dolu sahneleriyle kullanıcılara çok farklı bir deneyim sunuyor. Demolition Derby 3'te bildiğimiz yarış arabaları yok, onların yerine tamamen çelikten yapılmış ve rakibe zarar vermeyi amaçlayan fantastik araçlar var. Oyundaki amacınız hem yarışta birinci olmak hem de rakiplerinize çarparak onları yarış dışına itmek. Bu açıdan oyunu bir tür yıkım yarışı gibi düşünebilirsiniz.


Demolition Derby 3 oyununda birçok farklı mod yer alıyor. Bunlar arasında çok oyunculu yarış modu, kariyer modu, günlük görev yarışı modu bulunuyor. Yarışlarda kullanabileceğiniz toplamda 40'tan fazla demolition arabası var. Hepsi de farklı güç ve özelliklere sahip. Demolition Derby 3 APK dosyasını indirip kurduktan sonra yarış arabanızı seçerek oyuna başlamış oluyorsunuz. Yarışlardan kazanacağınız ödülleri kullanarak da arabanızın çarpışma gücünü, motor gücünü ve tasarımını değiştirebilirsiniz.


Oyun hem grafikleri hem de sezgisel kontrolleri ile gayet iyi bir deneyim sunuyor. Android yarış oyunları arasında oldukça popüler ve sıradışı olan bu oyunu oynamak için Demolition Derby 3 APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Demolition Derby 3 APK son sürüm güncellemesinde oyun performansı geliştirilmiş.

Demolition Derby 3 ekran görüntüleri Demolition Derby 3 ekran görüntüleri Demolition Derby 3 ekran görüntüleri Demolition Derby 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.098

GeliştiriciBeer Money Games!

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi05.03.2020 - 12:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme60

Dosya boyutu 228 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10236

GÜVENLİKİndireceğiniz Demolition Derby 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.beermoneygames.demolition3

APK imzası: 31dfd3bf1507118b2026ad95eeef41046bc91d9c

Demolition Derby 3 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Demolition Derby 3 versiyonları:
  • 1. Demolition Derby 3 v1.1.043
  • 2. Demolition Derby 3 v1.0.078

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

2 kullanıcı oyuna göre

Demolition Derby 3 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Demolition Derby 3 v1.0.078 için
Hile degil