Demolition Derby 3 ikon

Demolition Derby 3 APK

v1.0.078

Demolition Derby 3 oyunuyla aksiyon dolu çarpışma yarışlarına katılın.


Oyun aslında bir yarış oyunu olmasına rağmen aksiyon dolu sahneleriyle kullanıcılara çok farklı bir deneyim sunuyor. Demolition Derby 3'te bildiğimiz yarış arabaları yok, onların yerine tamamen çelikten yapılmış ve rakibe zarar vermeyi amaçlayan fantastik araçlar var. Oyundaki amacınız hem yarışta birinci olmak hem de rakiplerinize çarparak onları yarış dışına itmek. Bu açıdan oyunu bir tür yıkım yarışı gibi düşünebilirsiniz.


Demolition Derby 3 oyununda birçok farklı mod yer alıyor. Bunlar arasında çok oyunculu yarış modu, kariyer modu, günlük görev yarışı modu bulunuyor. Yarışlarda kullanabileceğiniz toplamda 40'tan fazla demolition arabası var. Hepsi de farklı güç ve özelliklere sahip. Demolition Derby 3 APK dosyasını indirip kurduktan sonra yarış arabanızı seçerek oyuna başlamış oluyorsunuz. Yarışlardan kazanacağınız ödülleri kullanarak da arabanızın çarpışma gücünü, motor gücünü ve tasarımını değiştirebilirsiniz.


Oyun hem grafikleri hem de sezgisel kontrolleri ile gayet iyi bir deneyim sunuyor. Android yarış oyunları arasında oldukça popüler ve sıradışı olan bu oyunu oynamak için Demolition Derby 3 APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Demolition Derby 3 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Demolition Derby 3 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Demolition Derby 3 ekran görüntüleri Demolition Derby 3 ekran görüntüleri Demolition Derby 3 ekran görüntüleri Demolition Derby 3 ekran görüntüleri

Yorumlar

Demolition Derby 3 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce Demolition Derby 3 v1.0.078 için
Hile degil