Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş ikon

Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş APK

v2023.4.0

Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş Açıklama

Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş, heyecan verici tren yarışlarına katılacağınız başarılı bir Android oyunudur.


Thomas ve Arkadaşları yepyeni bir maceraya çıkıyor. Dolambaçlı tren yollarında tren yarışlarının yapıldığı bu macerada onlara eşlik edin. Hem tek başınıza hem de gerçek oyunculara karşı oynayabileceğiniz Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş kıvrımlı, su dolu kaydıraklar ve atlama rampalarını içeren eğlenceli bir platform içeriyor. Bu platformda kendi treninize yer alın ve birincilik için yarışmaya başlayın.


Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş'ta birçok farklı tren yarış platformu var. Bunların içerisinde korku tünelleri, tarihi kale tasarımları ve şelale gibi akarsular gibi eğlenceli tasarımlarla desteklenen bu platformlarda yarışmak oldukça keyifli bir deneyim sunuyor. Oyundaki farklı tren modelleri sayesinde de bu keyif katlanıyor.


Android yarış oyunları arasında Thomas ve arkadaşlarına katılmak için Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Ücretsiz olmasıyla da oyunu rahatça oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş APK son sürüm güncellemesinde oyun alt yapısı geliştirilmiş.

Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş ekran görüntüleri Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş ekran görüntüleri Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş ekran görüntüleri Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş ekran görüntüleri Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2023.4.0

GeliştiriciBudge Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi19.03.2020 - 12:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme194

Dosya boyutu 323 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10272

GÜVENLİKİndireceğiniz Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.budgestudios.ThomasAndFriendsGoGoThomas

APK imzası: eed07c610e648390e0ba34df637ebedf74526d24

Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş versiyonları:
  • 1. Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş v2.3
  • 2. Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş v2.1

Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder