Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş ikon

Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş APK

v2.1

Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş, heyecan verici tren yarışlarına katılacağınız başarılı bir Android oyunudur.


Thomas ve Arkadaşları yepyeni bir maceraya çıkıyor. Dolambaçlı tren yollarında tren yarışlarının yapıldığı bu macerada onlara eşlik edin. Hem tek başınıza hem de gerçek oyunculara karşı oynayabileceğiniz Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş kıvrımlı, su dolu kaydıraklar ve atlama rampalarını içeren eğlenceli bir platform içeriyor. Bu platformda kendi treninize yer alın ve birincilik için yarışmaya başlayın.


Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş'ta birçok farklı tren yarış platformu var. Bunların içerisinde korku tünelleri, tarihi kale tasarımları ve şelale gibi akarsular gibi eğlenceli tasarımlarla desteklenen bu platformlarda yarışmak oldukça keyifli bir deneyim sunuyor. Oyundaki farklı tren modelleri sayesinde de bu keyif katlanıyor.


Android yarış oyunları arasında Thomas ve arkadaşlarına katılmak için Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş APK dosyasını ücretsiz indirip kurabilirsiniz. Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Ücretsiz olmasıyla da oyunu rahatça oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş ekran görüntüleri Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş ekran görüntüleri Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş ekran görüntüleri Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş ekran görüntüleri Thomas ve Arkadaşları: Koş Koş ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder