CarX Drift Racing 2 ikon

CarX Drift Racing 2 APK

v1.9.1

CarX Drift Racing 2 nefes kesen drift yarışlarına katılacağınız bir Android yarış oyunudur.


İlk serisi ile milyonlarca oyuncuya ulaşan CarX Drift Racing, yeni ve ikinci versiyonunda yeni özellikler, yeni yarış pistleri ve yeni yarış arabaları ile karşımıza çıktı. CarX Drift Racing 2'nin ilk dikkat çeken özelliği yeni yarış modu olan XDS. XDS modunda tandem drift yaparak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Bu mod diğerlerinden biraz farklı çünkü bir yarışta toplamda 2 tur bulunuyor ve 2 turda da birinci gelirseniz yarışı kazanmış oluyorsunuz.


CarX Drift Racing 2'nin akıcı grafik yapısı oyunun heyecanını doğrudan etkiliyor. Zaten yarış oyunları konusunda oldukça tecrübeli olan CarX Technologies ekibinin geliştirdiği oyun yarış severlerin çok seveceği bir yapıyla geliyor. CarX Drift Racing 2 APK dosyasını indirerek sürükleyici drift yarışlarındaki yerinizi hemen alın. Oyun tamamen ücretsizdir. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

CarX Drift Racing 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

CarX Drift Racing 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CarX Drift Racing 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
CarX Drift Racing 2 ekran görüntüleri CarX Drift Racing 2 ekran görüntüleri CarX Drift Racing 2 ekran görüntüleri CarX Drift Racing 2 ekran görüntüleri CarX Drift Racing 2 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

CarX Drift Racing 2 APK son sürüm güncellemesinde;

İlk 32 isimli yeni bir yarış modu eklenmiş,

Atron yarış pisti eklenmiş,

Yarış pistlerindeki aydınlatma seçenekleri yenilenmiş,

Oyun performansı optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder