CarX Drift Racing 2 ikon

CarX Drift Racing 2

v1.3.0

CarX Drift Racing 2 nefes kesen drift yarışlarına katılacağınız bir Android yarış oyunudur.

 

İlk serisi ile milyonlarca oyuncuya ulaşan CarX Drift Racing, yeni ve ikinci versiyonunda yeni özellikler, yeni yarış pistleri ve yeni yarış arabaları ile karşımıza çıktı. CarX Drift Racing 2'nin ilk dikkat çeken özelliği yeni yarış modu olan XDS. XDS modunda tandem drift yaparak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Bu mod diğerlerinden biraz farklı çünkü bir yarışta toplamda 2 tur bulunuyor ve 2 turda da birinci gelirseniz yarışı kazanmış oluyorsunuz. 

 

CarX Drift Racing 2'nin akıcı grafik yapısı oyunun heyecanını doğrudan etkiliyor. Zaten yarış oyunları konusunda oldukça tecrübeli olan CarX Technologies ekibinin geliştirdiği oyun yarış severlerin çok seveceği bir yapıyla geliyor. CarX Drift Racing 2 APK dosyasını indirerek sürükleyici drift yarışlarındaki yerinizi hemen alın. Oyun tamamen ücretsizdir. İyi eğlenceler.

CarX Drift Racing 2 nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CarX Drift Racing 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
CarX Drift Racing 2 ekran görüntüleri CarX Drift Racing 2 ekran görüntüleri CarX Drift Racing 2 ekran görüntüleri CarX Drift Racing 2 ekran görüntüleri CarX Drift Racing 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.0

GeliştiriciCarX Technologies

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi01.04.2019 - 12:16

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme249

Dosya boyutu 711 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9514

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder