Crazy Taxi City Rush ikon

Crazy Taxi City Rush APK

v1.7.5

Senin taksin, senin kuralların! Crazy Taxi City Rush ile eğlenceli taksi görevleri sizi bekliyor.

 

SEGA'nın Taxi oyunundan esinlenerek geliştirilen Crazy Taxi City Rush'da yolcularınızı gitmek istedikleri yere tam zamanında götürmeye çalışıyor; bunu yaparken de trafiği birbirine katıyorsunuz. Oyunda dikkat etmeniz gereken iki şey var: Birincisi arabayı takla attırmamak, ikincisi de yolcularınızı tam zamanında götürmek. Yolcuyu aldıktan sonra ekranda başlayan geri sayımı geçirirseniz kazanacağınız para azalıyor. Taksicilikten kazandığınız parayla taksinizi kişiselleştirebilir veya yenileyebilirsiniz.

 

Oyunu tamamen ücretsiz oynamak mümkün, ama isterseniz geliştirmeler için satın alma yöntemini de kullanabilirsiniz. Aslında görevleri zamanında tamamladığınız sürece satın alma yapmanıza gerek yok. Müşterileriniz memnun olduğu sürece oyunda kazandığınız para sürekli artıyor. Bu sayede de geliştirmelerinizi yapabiliyorsunuz. Crazy Taxi City Rush APK dosyasını indirerek bu çılgın taksi oyununu hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Crazy Taxi City Rush nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Crazy Taxi City Rush APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Crazy Taxi City Rush ekran görüntüleri Crazy Taxi City Rush ekran görüntüleri Crazy Taxi City Rush ekran görüntüleri Crazy Taxi City Rush ekran görüntüleri Crazy Taxi City Rush ekran görüntüleri

Yorumlar

Crazy Taxi City Rush için toplam 16 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Crazy Taxi City Rush v1.4.0 için
Süper
Ziyaretçi7 yıl önce Crazy Taxi City Rush v1.4.0 için
Ehhhhh iste
Ziyaretçi7 yıl önce Crazy Taxi City Rush v1.4.0 için
Güzel oyun
Ziyaretçi7 yıl önce Crazy Taxi City Rush v1.4.0 için
Kasıyor diyen arkadaşlar sizin android sürümünüz bu oyuna biraz düşük geliyo ondan kasıyordur
27garip7 yıl önce Crazy Taxi City Rush v1.0.3 için
internetlimi