Renegade Racing ikon

Renegade Racing APK

v0.9.4

Renegade Racing Açıklama

Renegade Racing ile birbirinden çılgın platformlarda yarışmaya hazır olun.


Heyecan ve adrenalin dolu yarışlara katılacağınız Renegade Racing, Android için geliştirilen eğlenceli bir yarış oyunudur. Çok farklı arabalarla yarışacağınız oyun gerçek oyuncuların mücadelesi üzerine kurulu. Sizin gibi her oyuncu yarışı birinci bitirmek ve sonraki seviyelere yükselmek için çılgınca yarışıyor.


Renegade Racing'i diğer Android yarış oyunlarından ayıran en önemli özelliği, yarış pistlerinde değil, platformlarda yarışıyor olmanız. Earn to Die serisinde gördüğümüz sıradışı platformlar bu sefer yarışlara ev sahipliği yapıyor. Platformlar arasında bazen gemi limanları bazen zorlu dağ tepeleri ve bazen de karlı şehir yolları yer alıyor.


Platform tarzı oyunları sevenler için Renegade Racing kesinlikle denenmesi gereken bir oyun. Siz de yarış oyunlarını seviyorsanız Renegade Racing'i seveceksiniz. Grafikleri ve akıcı kontrolleri sayesinde keyifle oynayacağınız oyunu hemen indirmek için Renegade Racing APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Renegade Racing ekran görüntüleri Renegade Racing ekran görüntüleri Renegade Racing ekran görüntüleri Renegade Racing ekran görüntüleri Renegade Racing ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.9.4

GeliştiriciNot Doppler

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi05.11.2019 - 12:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme124

Dosya boyutu 50.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9950

GÜVENLİKİndireceğiniz Renegade Racing APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.notdoppler.renegaderacing

APK imzası: 31367509f1f0110e46e3ab201e8f720a4c5bc222

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder