Renegade Racing ikon

Renegade Racing APK

v0.9.4

Renegade Racing ile birbirinden çılgın platformlarda yarışmaya hazır olun.


Heyecan ve adrenalin dolu yarışlara katılacağınız Renegade Racing, Android için geliştirilen eğlenceli bir yarış oyunudur. Çok farklı arabalarla yarışacağınız oyun gerçek oyuncuların mücadelesi üzerine kurulu. Sizin gibi her oyuncu yarışı birinci bitirmek ve sonraki seviyelere yükselmek için çılgınca yarışıyor.


Renegade Racing'i diğer Android yarış oyunlarından ayıran en önemli özelliği, yarış pistlerinde değil, platformlarda yarışıyor olmanız. Earn to Die serisinde gördüğümüz sıradışı platformlar bu sefer yarışlara ev sahipliği yapıyor. Platformlar arasında bazen gemi limanları bazen zorlu dağ tepeleri ve bazen de karlı şehir yolları yer alıyor.


Platform tarzı oyunları sevenler için Renegade Racing kesinlikle denenmesi gereken bir oyun. Siz de yarış oyunlarını seviyorsanız Renegade Racing'i seveceksiniz. Grafikleri ve akıcı kontrolleri sayesinde keyifle oynayacağınız oyunu hemen indirmek için Renegade Racing APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Renegade Racing ekran görüntüleri Renegade Racing ekran görüntüleri Renegade Racing ekran görüntüleri Renegade Racing ekran görüntüleri Renegade Racing ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder