Death Moto 5 ikon

Death Moto 5 APK

v1.0.4

Death Moto 5 ile ölüm yarışlarına çıkın.

 

Canavar motorsikletlerle katılacağınız yarışlarda kazanmanın tek yolu rakiplerinizi yok etmek. Bu amaçla kullanacağınız onlarca silah türü ve motorsikletinize yerleştireceğiniz azot, nos gibi kimyasallar bulunuyor. Yarışı kazanmak için lkalabalık trafik içerisinde ilerlerken bunları kullanarak rakibinizi saf dışı bırakmanız ve pist üzerindeki tüm altın puanlarını toplamanız gerekiyor.

 

Oyunda hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modlar var. Çok oyunculu mod dünyanın farklı yerlerindeki yarışçılarla yapılırken gerçek zamanlı liderlik listesinde adınızı yukarılara çıkarmak temel göreviniz.

 

Death Moto 5'in kontrol yapısı gayet başarılı, motorunuzu ve silahlarınızı kullanmak oldukça kolay. Ancak aynı başarı grafik yapısında yok. Özellikle yarış sırasında bazı sahnelerde bulanık bir görüntü oluşuyor ve oyunun zevkini düşürüyor. Yine de oyun farklı motor yarışı denemek isteyenler için iyi bir alternatif. Death Moto 5 APK dosyasını ücretsiz indirerek yarışlara başlayabilirsiniz.

Death Moto 5 ekran görüntüleri Death Moto 5 ekran görüntüleri Death Moto 5 ekran görüntüleri Death Moto 5 ekran görüntüleri Death Moto 5 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder