Death Moto 5 ikon

Death Moto 5

v1.0.4

Death Moto 5 ile ölüm yarışlarına çıkın.

 

Canavar motorsikletlerle katılacağınız yarışlarda kazanmanın tek yolu rakiplerinizi yok etmek. Bu amaçla kullanacağınız onlarca silah türü ve motorsikletinize yerleştireceğiniz azot, nos gibi kimyasallar bulunuyor. Yarışı kazanmak için lkalabalık trafik içerisinde ilerlerken bunları kullanarak rakibinizi saf dışı bırakmanız ve pist üzerindeki tüm altın puanlarını toplamanız gerekiyor.

 

Oyunda hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modlar var. Çok oyunculu mod dünyanın farklı yerlerindeki yarışçılarla yapılırken gerçek zamanlı liderlik listesinde adınızı yukarılara çıkarmak temel göreviniz.

 

Death Moto 5'in kontrol yapısı gayet başarılı, motorunuzu ve silahlarınızı kullanmak oldukça kolay. Ancak aynı başarı grafik yapısında yok. Özellikle yarış sırasında bazı sahnelerde bulanık bir görüntü oluşuyor ve oyunun zevkini düşürüyor. Yine de oyun farklı motor yarışı denemek isteyenler için iyi bir alternatif. Death Moto 5 APK dosyasını ücretsiz indirerek yarışlara başlayabilirsiniz.

Death Moto 5 ekran görüntüleri Death Moto 5 ekran görüntüleri Death Moto 5 ekran görüntüleri Death Moto 5 ekran görüntüleri Death Moto 5 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.4

GeliştiriciWEDO1.COM GAME

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi20.03.2018 - 12:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme41

Dosya boyutu 21.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8422

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder