CarX Highway Racing ikon

CarX Highway Racing

v1.65.2

Drift yarışının keyfini CarX Highway Racing oyunuyla çıkarın. Gerçekçi fizik yapısı, hassas kontroller ve yüksek kalite grafikleriyle CarX Highway Racing mükemmel bir sürüş deneyimi sunuyor.


Drift yapacağınız arabayı seçerek başlayacağınız oyunda otoban üzerinde kontrolsüz yarışlara katılacakve estetik drift hareketleri yaparak yüksek puan toplamaya çalışacaksınız. Oyunun eğlenceli yanı, yarış sırasında otoban üzerinde trafiğin akmaya devam etmesi. Bu sayede drift hareketlerini başarıyla yapmanız kaçınılmaz oluyor. Yani, arabalara çarpmadan yapacağınız her drift hareketi size yüksek puan olarak geri dönüyor. Tabii her trafik ihlalinizde polisler peşinize düşecek, onları atlatarak yarışı bitirmeye çalışmanız gerekiyor. Eğer polise yakalanırsanız bölümü baştan oynamanız gerekiyor.


CarX Highway Racing'de kullanılan oyun motoru yarış heyecanını sürekli yüksek tutuyor. Birçok son model arabanın 3 boyutlu grafik modellemesi de heyecanı arttıran önemli bir sebep. CarX Highway Racing APK dosyasını ücretsiz indirerek yarış heyecanını yaşamaya başlayın. İyi eğlenceler.

CarX Highway Racing nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CarX Highway Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
CarX Highway Racing ekran görüntüleri CarX Highway Racing ekran görüntüleri CarX Highway Racing ekran görüntüleri CarX Highway Racing ekran görüntüleri CarX Highway Racing ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm CarX Highway Racing APK güncellemesi ile reklam oynatma hatası düzeltilmiş, çok oyunculu modda yaşanan yansıma sorunu düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.65.2

GeliştiriciCarX Technologies

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi18.05.2018 - 14:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme368

Dosya boyutu 313 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8743

Güvenlik seçicileri
CarX Highway Racing eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm CarX Highway Racing versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder