CarX Highway Racing ikon

CarX Highway Racing APK

v1.65.2

Drift yarışının keyfini CarX Highway Racing oyunuyla çıkarın. Gerçekçi fizik yapısı, hassas kontroller ve yüksek kalite grafikleriyle CarX Highway Racing mükemmel bir sürüş deneyimi sunuyor.


Drift yapacağınız arabayı seçerek başlayacağınız oyunda otoban üzerinde kontrolsüz yarışlara katılacakve estetik drift hareketleri yaparak yüksek puan toplamaya çalışacaksınız. Oyunun eğlenceli yanı, yarış sırasında otoban üzerinde trafiğin akmaya devam etmesi. Bu sayede drift hareketlerini başarıyla yapmanız kaçınılmaz oluyor. Yani, arabalara çarpmadan yapacağınız her drift hareketi size yüksek puan olarak geri dönüyor. Tabii her trafik ihlalinizde polisler peşinize düşecek, onları atlatarak yarışı bitirmeye çalışmanız gerekiyor. Eğer polise yakalanırsanız bölümü baştan oynamanız gerekiyor.


CarX Highway Racing'de kullanılan oyun motoru yarış heyecanını sürekli yüksek tutuyor. Birçok son model arabanın 3 boyutlu grafik modellemesi de heyecanı arttıran önemli bir sebep. CarX Highway Racing APK dosyasını ücretsiz indirerek yarış heyecanını yaşamaya başlayın. İyi eğlenceler.

CarX Highway Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CarX Highway Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
CarX Highway Racing ekran görüntüleri CarX Highway Racing ekran görüntüleri CarX Highway Racing ekran görüntüleri CarX Highway Racing ekran görüntüleri CarX Highway Racing ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm CarX Highway Racing APK güncellemesi ile reklam oynatma hatası düzeltilmiş, çok oyunculu modda yaşanan yansıma sorunu düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder