Racing Limits ikon

Racing Limits APK

v1.2.5

Hem şehir hem de karayolu trafiğinde yarışın keyfini Racing Limits oyunuyla çıkarın.


Sonsuz arcade tarzı yarışı şeklinde geliştirilen oyunda taşıyıcı, sonsuz, zamana karşı yarış, serbest ve çok oyunculu mod olmak üzere toplamda 5 oyun mod bulunuyor. Her modda yarışın mantığı aynı: sonsuz bir yolda ilerlerken trafikte akan arabaları sollayarak puan kazanıyor ve gidebileceğiniz en uzun yolu gitmeye çalışıyorsunuz.


Racing Limits gibi sollama tarzına sahip sonsuz yarış oyunlarında refleksler çok öneml bir yer tutuyor. Yüksek hızda akan trafiğin içinde ilerlerken çarpmadan sollama yapabilmek hem zorlu hem de riskli. Ancak bu durum aynı zamanda yüksek puan kazanmanızı da sağlıyor. Bu sayede yeni araçların kilitlerini daha kolay açabiliyorsunuz.


Oyunun en önemli özellikleri ise gerçekçi fizik modellemesi ve gerçek zamanlı çok oyunculu yarış özelliği. Sabah, gün batımı ve gece döngüsü birçok farklı koşulda gerçek oyunculara karşı yarışmak gayet keyifli bir deneyim sunuyor. SBK Games ekibinin geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz, Racing Limits APK dosyasını ücretsiz indirip hemen oynayabilirsiniz.

Racing Limits ekran görüntüleri Racing Limits ekran görüntüleri Racing Limits ekran görüntüleri Racing Limits ekran görüntüleri Racing Limits ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Racing Limits APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve FPS mod optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder