Boomerang Yap ve Yarış ikon

Boomerang Yap ve Yarış APK

v1.5.0

Boomerang Yap ve Yarış Açıklama

Boomerang Yap ve Yarış, kendi yarış arabanızı yapıp yarışlara katıldığınız başarılı bir Android oyunudur. Cartoon Network'ün çizgi film karakterlerini kullanan oyun gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor.

 

Scooby-Doo, Tom ve Jerry ve Wacky Races dahil birçok çizgi film karakterini içeren oyun zaten Cartoon Network'ün Boomerang serisi üzerine geliştirilmiş. Başlangıçta karakterinizi seçerek ve yarış arabanızı birleştirerek oyuna başlıyorsunuz. Daha sonra ise yapacağınız arabayla beraber gerçek oyunculara karşı yarışlara katılıyorsunuz.

 

Oyunda kullanılan yarış pistleri çeşitli atlama engellerine sahip. Bu engelleri atlayarak geçerken özel güçlendiriciler sayesinde rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Boomerang Yap ve Yarış grafik yapısı bakımından hem çizgi filmleri hem de atari yarışlarını andıran bir grafikle karşımıza çıkıyor, ancak grafik kalitesi oldukça yüksek. Ücretsiz Boomerang Yap ve Yarış APK dosyasını indirerek yarış heyecanına ortak olabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Boomerang Yap ve Yarış ekran görüntüleri Boomerang Yap ve Yarış ekran görüntüleri Boomerang Yap ve Yarış ekran görüntüleri Boomerang Yap ve Yarış ekran görüntüleri Boomerang Yap ve Yarış ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder