Trial Xtreme 4 ikon

Trial Xtreme 4 APK

v2.13.4

Trial Xtreme 4 Açıklama

Android ekosisteminin en tutulan motosiklet akrobasi yarışı oyununun dördüncü serisi olan Trial Xtreme 4 akrobasi heyecanını iyice yükseltiyor.


Akrobasi yeteneğine sahip onlarca motosikletlerle engebe dolu arazilerde yüksek puan alma üzerine kurgulanmış olan oyunda turnuvalar ve şampiyona modları sayesinde sıkılmadan saf sürüş zevkini yaşatıyor. İster düello ister turnuva olsun, katıldığınız yarışlardan kazanacağınız para puanlarla motorunuzun akrobasi yeteneğini yükseltebileceğiniz gibi, isterseniz daha yüksek beceriye sahip olan yeni motosikletler satın alabilirsiniz.


Sıradan yarış oyunlarına göre oldukça spesifik hareketlerle ilerlediğiniz Trial Xtreme 4'te başarılı fizik motoru ve yüksek hassaslığa sahip ekran kontrolleri en büyük yardımcınız oluyor. İsterseniz motor hakimiyetinizi arttırmak için ayarlar menüsünden oyun kontrollerini özelleştirebilirsiniz. Motorunuza hakim olmak ve yüksek beceriler sergileyebilmek önemli, ne kadar çok yetenek sergilerseniz hem o kadar çok para kazanabilir hem de gelişiminiz için sponsorlar bulabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Trial Xtreme 4 APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.13.4

GeliştiriciDeemedya INC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi05.01.2017 - 12:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3482

Dosya boyutu 362 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7427

GÜVENLİKİndireceğiniz Trial Xtreme 4 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.x3m.tx4

APK imzası: 5e2bda9f85bfd830bf816b72d958af0c6265d7f0

Trial Xtreme 4 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Trial Xtreme 4 versiyonları:
  • 1. Trial Xtreme 4 v2.5.4
  • 2. Trial Xtreme 4 v1.9.2
  • 3. Trial Xtreme 4 v1.7.1

Trial Xtreme 4 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Trial Xtreme 4 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.1

12 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder