Trial Xtreme 4

Trial Xtreme 4

v1.9.2

Android ekosisteminin en tutulan motorsiklet akrobasi yarışı oyununun dördüncü serisi olan Trial Xtreme 4 akrobasi heyecanını iyice yükseltiyor.

 

Akrobasi yeteneğine sahip onlarca motorsikletlerle engebe dolu arazilerde yüksek puan alma üzerine kurgulanmış olan oyunda turnuvalar ve şampiyona modları sayesinde sıkılmadan saf sürüş zevkini yaşatıyor. İster düello ister turnuva olsun, katıldığınız yarışlardan kazanacağınız parapuanlarla motorunuzun akrobasi yeteneğini yükseltebileceğiniz gibi, isterseniz daha yüksek beceriye sahip olan yeni motorsikletler satın alabilirsiniz.

 

Sıradan yarış oyunlarına göre oldukça spesifik hareketlerle ilerlediğiniz Trial Xtreme 4'te başarılı fizik motoru ve yüksek hassaslığa sahip ekran kontrolleri en büyük yardımcınız oluyor. İsterseniz motor hakimiyetinizi arttırmak için ayarlar menüsünden oyun kontrollerini özelleştirebilirsiniz. Motorunuza hakim olmak ve yüksek beceriler sergileyebilmek önemli, ne kadar çok yetenek sergilerseniz hem o kadar çok para kazanabilir hem de gelişiminiz için sponsorlar bulabilirsiniz.

Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri

Trial Xtreme 4 bilgileri

Güncel versiyonv1.9.2

GeliştiriciDeemedya INC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi05.01.2017 - 12:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme3283

Dosya boyutu 28.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7427

Güvenlik seçicileri
Trial Xtreme 4 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Trial Xtreme 4 versiyonları:

Trial Xtreme 4 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder