Trial Xtreme 4 ikon

Trial Xtreme 4

v2.5.4

Android ekosisteminin en tutulan motorsiklet akrobasi yarışı oyununun dördüncü serisi olan Trial Xtreme 4 akrobasi heyecanını iyice yükseltiyor.

 

Akrobasi yeteneğine sahip onlarca motorsikletlerle engebe dolu arazilerde yüksek puan alma üzerine kurgulanmış olan oyunda turnuvalar ve şampiyona modları sayesinde sıkılmadan saf sürüş zevkini yaşatıyor. İster düello ister turnuva olsun, katıldığınız yarışlardan kazanacağınız parapuanlarla motorunuzun akrobasi yeteneğini yükseltebileceğiniz gibi, isterseniz daha yüksek beceriye sahip olan yeni motorsikletler satın alabilirsiniz.

 

Sıradan yarış oyunlarına göre oldukça spesifik hareketlerle ilerlediğiniz Trial Xtreme 4'te başarılı fizik motoru ve yüksek hassaslığa sahip ekran kontrolleri en büyük yardımcınız oluyor. İsterseniz motor hakimiyetinizi arttırmak için ayarlar menüsünden oyun kontrollerini özelleştirebilirsiniz. Motorunuza hakim olmak ve yüksek beceriler sergileyebilmek önemli, ne kadar çok yetenek sergilerseniz hem o kadar çok para kazanabilir hem de gelişiminiz için sponsorlar bulabilirsiniz.

Trial Xtreme 4 nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Trial Xtreme 4 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri Trial Xtreme 4 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Küçük hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5.4

GeliştiriciDeemedya INC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi05.01.2017 - 12:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme3402

Dosya boyutu 321 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7427

Güvenlik seçicileri
Trial Xtreme 4 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Trial Xtreme 4 versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder