Dirt Xtreme  ikon

Dirt Xtreme APK

v1.4.2

Dirt Xtreme Açıklama

Dirt Xtreme ile gerçek zamanlı motor yarışının keyfini çıkarın.


İnternet üzerinden oynanan Dirt Xtreme'de gerçek oyunculara karşı motor yarışlarına katılacak ve yarışı birinci bitirmeye çalışacaksınız. Yarışlar yokuş, çukur ve atlama rampası gibi engellerden oluşan parkurlarda yapılıyor ve bu engelleri geçerken akrobatik hareketler yapmanız gerekiyor. Yarışı birinci bitirmek önemli, ancak yapacağınız akrobatik hareketler de daha fazla ödül kazanmanızı sağlıyor.


Dirt Xtreme'de yarışlar için onlarca motorsiklet seçeneği var. Başlangıçta bu motorlar kilitli geliyor ama kazanacağınız puanlarla kilitleri açıyor ve motor geliştirmeleri yapabiliyorsunuz. Ayrıca motor sürücüsü için de Vintage tarzını çok iyi yansıtan motorcu kıyafetleri var. Motorunuzu geliştirirken yarışçı karakterinizi de istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.


Akrobasi tabanlı motor yarışlarında oyun kontrollerinin hassas olması çok önemli. Dirt Xtreme'in başarıyla optimize edilmiş sezgisel kontrolleri hamlelerinizi hemen algılıyor ve oyunun kalitesini arttırıyor. Ayrıca oyunda kullanılan yüksek kaliteli grafikler de oldukça başarılı. Detaylı bir şekilde modellenmiş yarış pistlerinde gerçek oyunculara karşı yarışmak oldukça keyif veriyor. Ücretsiz geliştirilen Dirt Xtreme APK dosyasını indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz.

Dirt Xtreme  ekran görüntüleri Dirt Xtreme  ekran görüntüleri Dirt Xtreme  ekran görüntüleri Dirt Xtreme  ekran görüntüleri Dirt Xtreme  ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.2

GeliştiriciDeemedya INC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi14.02.2018 - 21:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme121

Dosya boyutu 23.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8248

GÜVENLİKİndireceğiniz Dirt Xtreme APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.deemedyainc.dx

APK imzası: 8eb1ec754c1d04af13efa97da1be05c90f1342e5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder