Dirt Xtreme  ikon

Dirt Xtreme APK

v1.3.7

Dirt Xtreme ile gerçek zamanlı motor yarışının keyfini çıkarın.

 

İnternet üzerinden oynanan Dirt Xtreme'de gerçek oyunculara karşı motor yarışlarına katılacak ve yarışı birinci bitirmeye çalışacaksınız. Yarışlar yokuş, çukur ve atlama rampası gibi engellerden oluşan parkurlarda yapılıyor ve bu engelleri geçerken akrobatik hareketler yapmanız gerekiyor. Yarışı birinci bitirmek önemli, ancak yapacağınız akrobatik hareketler de daha fazla ödül kazanmanızı sağlıyor. 

 

Dirt Xtreme'de yarışlar için onlarca motorsiklet seçeneği var. Başlangıçta bu motorlar kilitli geliyor ama kazanacağınız puanlarla kilitleri açıyor ve motor geliştirmeleri yapabiliyorsunuz. Ayrıca motor sürücüsü için de Vintage tarzını çok iyi yansıtan motorcu kıyafetleri var. Motorunuzu geliştirirken yarışçı karakterinizi de istediğiniz gibi giydirebilirsiniz.

 

Akrobasi tabanlı motor yarışlarında oyun kontrollerinin hassas olması çok önemli. Dirt Xtreme'in başarıyla optimize edilmiş sezgisel kontrolleri hamlelerinizi hemen algılıyor ve oyunun kalitesini arttırıyor. Ayrıca oyunda kullanılan yüksek kaliteli grafikler de oldukça başarılı. Detaylı bir şekilde modellenmiş yarış pistlerinde gerçek oyunculara karşı yarışmak oldukça keyif veriyor. Ücretsiz geliştirilen Dirt Xtreme APK dosyasını indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz.

Dirt Xtreme  ekran görüntüleri Dirt Xtreme  ekran görüntüleri Dirt Xtreme  ekran görüntüleri Dirt Xtreme  ekran görüntüleri Dirt Xtreme  ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder