Ultimate Car Driving Simulator ikon

Ultimate Car Driving Simulator

v3.0.1

Onlarca yarış arabası, açık dünya ve sezgisel kontrolleri ile öne çıkan Ultimate Car Driving Simulator'de gerçekçi yarışların keyfini çıkarın.


Basit seviye bir yarış arabası seçerek başlayacağınız oyunun ilerleyen bölümlerinde GTR ve AMG gibi özel seri arabaların kilidini açarak çok daha başarılı yarışlar ortaya koyabiliyorsunuz. Oyun temel olarak açık dünyada sürüş simülasyonu üzerine geliştirilmiş ve sürüş sırasında göstereceğiniz yetenekleriniz sayesinde para ödülü kazanıyorsunuz. Bu ödüller de hem yeni arabaların kilidini açmanızı hem de kullandığınız arabanın geliştirmelerini yapmanızı sağlıyor. Ultimate Car Driving Simulator'de yer alan araba özelleştirmeleri neredeyse sınırsız seçeneğe sahip, bu sayede istediğiniz arabayı istediğiniz gibi oluşturmanız mümkün.


Ultimate Car Driving Simulator'in grafik kalitesi ve gerçekçi motor sesleri de oyunun gerçekçiliğini arttıracak kadar kaliteli. Sezgisel kontrolleriyle de arabanızı kolayca yönlendirebiliyor ve fantastik sürüşler gerçekleştirebiliyorsunuz. Ultimate Car Driving Simulator APK dosyasını ücretsiz indirerek 2018'in en iyi yarış ve sürüş simülasyonunun keyfini çıkarmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Ultimate Car Driving Simulator ekran görüntüleri Ultimate Car Driving Simulator ekran görüntüleri Ultimate Car Driving Simulator ekran görüntüleri Ultimate Car Driving Simulator ekran görüntüleri Ultimate Car Driving Simulator ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Araba modellemelerinde geliştirmeler,

Nitro ve performans iyileştirmesi,

Hata düzeltmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.0.1

GeliştiriciTopRacing Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi18 gün önce

Eklenme tarihi19.07.2018 - 12:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1379

Dosya boyutu 95.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8931

Güvenlik seçicileri
Ultimate Car Driving Simulator eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Ultimate Car Driving Simulator versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi11 ay önce Ultimate Car Driving Simulator v2.5.3 için
İşşallah hilelidir