Ultimate Car Driving Simulator ikon

Ultimate Car Driving Simulator APK

v3.0.1

Onlarca yarış arabası, açık dünya ve sezgisel kontrolleri ile öne çıkan Ultimate Car Driving Simulator'de gerçekçi yarışların keyfini çıkarın.


Basit seviye bir yarış arabası seçerek başlayacağınız oyunun ilerleyen bölümlerinde GTR ve AMG gibi özel seri arabaların kilidini açarak çok daha başarılı yarışlar ortaya koyabiliyorsunuz. Oyun temel olarak açık dünyada sürüş simülasyonu üzerine geliştirilmiş ve sürüş sırasında göstereceğiniz yetenekleriniz sayesinde para ödülü kazanıyorsunuz. Bu ödüller de hem yeni arabaların kilidini açmanızı hem de kullandığınız arabanın geliştirmelerini yapmanızı sağlıyor. Ultimate Car Driving Simulator'de yer alan araba özelleştirmeleri neredeyse sınırsız seçeneğe sahip, bu sayede istediğiniz arabayı istediğiniz gibi oluşturmanız mümkün.


Ultimate Car Driving Simulator'in grafik kalitesi ve gerçekçi motor sesleri de oyunun gerçekçiliğini arttıracak kadar kaliteli. Sezgisel kontrolleriyle de arabanızı kolayca yönlendirebiliyor ve fantastik sürüşler gerçekleştirebiliyorsunuz. Ultimate Car Driving Simulator APK dosyasını ücretsiz indirerek 2018'in en iyi yarış ve sürüş simülasyonunun keyfini çıkarmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Ultimate Car Driving Simulator ekran görüntüleri Ultimate Car Driving Simulator ekran görüntüleri Ultimate Car Driving Simulator ekran görüntüleri Ultimate Car Driving Simulator ekran görüntüleri Ultimate Car Driving Simulator ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Araba modellemelerinde geliştirmeler,

Nitro ve performans iyileştirmesi,

Hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Ultimate Car Driving Simulator için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Ultimate Car Driving Simulator v2.5.3 için
İşşallah hilelidir