Gear.Club - True Racing ikon

Gear.Club - True Racing

v1.8.2

Gear.Club - True Racing sizi son model arabalarla yarış arabalarıyla hız ve adrenalin dolu yarışlara götürüyor.

 

Sınırsız yarış, şampiyona ve özel etkinliklerde tamamen gerçek kişilere karşı yarıştığınız oyunda muhteşem manzaray sahip 8 farklı yarış pisti bulunuyor. Mercedes AMG, Ford Mustang, Pagani Zonda, Ferrari gibi birçok performans aracı yarışmak için hazır. İlk başta arabalar standart performans özelliklerine sahip oluyorlar. Yarışlardan kazanacağınız oyun içi ödülleri biriktirdiğinizde aracınızı Performans Garajı'na çekerek yüksek performanslı motor seçeneklerinden aerodinamik özelliklerine kadar birçok konuda geliştirme yapabiliyorsunuz.

 

Ekranın sağ ve sol kısmına yerleştirilen gaz ve fren butonları sayesinde aracı kontrol etmek oldukça kolay. Yön vermek içinse cihazınızı eğdirmeniz yeterli oluyor; ancak bu kontrollere alışkın değilseniz ayarlar menüsünden farklı kontrol seçeneklerine ulaşma ve değiştirme imkanınız bulunuyor. 

Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.2

GeliştiriciEden Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi25.05.2017 - 10:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2467

Dosya boyutu 29.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7617

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder