Gear.Club - True Racing ikon

Gear.Club - True Racing APK

v1.26.0

Gear.Club - True Racing Açıklama

Gear.Club - True Racing sizi son model arabalarla yarış arabalarıyla hız ve adrenalin dolu yarışlara götürüyor.


Sınırsız yarış, şampiyona ve özel etkinliklerde tamamen gerçek kişilere karşı yarıştığınız oyunda muhteşem manzaray sahip 8 farklı yarış pisti bulunuyor. Mercedes AMG, Ford Mustang, Pagani Zonda, Ferrari gibi birçok performans aracı yarışmak için hazır. İlk başta arabalar standart performans özelliklerine sahip oluyorlar. Yarışlardan kazanacağınız oyun içi ödülleri biriktirdiğinizde aracınızı Performans Garajı'na çekerek yüksek performanslı motor seçeneklerinden aerodinamik özelliklerine kadar birçok konuda geliştirme yapabiliyorsunuz.


Ekranın sağ ve sol kısmına yerleştirilen gaz ve fren butonları sayesinde aracı kontrol etmek oldukça kolay. Yön vermek içinse cihazınızı eğdirmeniz yeterli oluyor; ancak bu kontrollere alışkın değilseniz ayarlar menüsünden farklı kontrol seçeneklerine ulaşma ve değiştirme imkanınız bulunuyor.

Son güncellemede neler var?

Gear.Club APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni etkinlikler eklenmiş. Büyük etkinliklerde özel arabalar gibi birçok hediye yarışçıları bekliyor.

Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.26.0

GeliştiriciEden Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi25.05.2017 - 10:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme2530

Dosya boyutu 1.92 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7617

GÜVENLİKİndireceğiniz Gear.Club - True Racing APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.edengames.GTSpirit

APK imzası: de689bd14c2ab51e1a42cb41344ab21150fa54b7

Gear.Club - True Racing eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Gear.Club - True Racing versiyonları:
  • 1. Gear.Club - True Racing v1.8.2

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Gear.Club - True Racing oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Gear.Club - True Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Gear.Club - True Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.8

7 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder