Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Yarış Oyunları » Gear.Club - True Racing

Gear.Club - True Racing

v1.8.2
reklamlar
Gear.Club - True Racing
Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri Gear.Club - True Racing ekran görüntüleri Gear.Club - True Racing tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Gear.Club - True Racing Açıklama

Gear.Club - True Racing sizi son model arabalarla yarış arabalarıyla hız ve adrenalin dolu yarışlara götürüyor.

 

Sınırsız yarış, şampiyona ve özel etkinliklerde tamamen gerçek kişilere karşı yarıştığınız oyunda muhteşem manzaray sahip 8 farklı yarış pisti bulunuyor. Mercedes AMG, Ford Mustang, Pagani Zonda, Ferrari gibi birçok performans aracı yarışmak için hazır. İlk başta arabalar standart performans özelliklerine sahip oluyorlar. Yarışlardan kazanacağınız oyun içi ödülleri biriktirdiğinizde aracınızı Performans Garajı'na çekerek yüksek performanslı motor seçeneklerinden aerodinamik özelliklerine kadar birçok konuda geliştirme yapabiliyorsunuz.

 

Ekranın sağ ve sol kısmına yerleştirilen gaz ve fren butonları sayesinde aracı kontrol etmek oldukça kolay. Yön vermek içinse cihazınızı eğdirmeniz yeterli oluyor; ancak bu kontrollere alışkın değilseniz ayarlar menüsünden farklı kontrol seçeneklerine ulaşma ve değiştirme imkanınız bulunuyor. 

reklamlar

Gear.Club - True Racing Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: