Traffic Run! ikon

Traffic Run! APK

v1.8.4

Traffic Run! Açıklama

Traffic Run APK oyunu ile sınırsız araba sürme keyfi sizi bekliyor.


Minyatür arabaları hiç sürdünüz mü? Traffic Run! oyununda bu arabalar sizi bekliyor. Göreviniz, arabanıza atlamak ve yine minyatür tarzda geliştirilmiş yollardan giderek hedef noktasına varmak. Araba sürerken dikkat etmeniz gereken iki şey var: Birincisi, yoldaki diğer arabalara çarpmamak, ikincisi de olabildiğince hızlı bir şekilde bitiş noktasına ulaşmak. Kulağa basit geliyor olabilir, ama araba hızlanınca kontrol etmesi zorlaştığından dikkatli olmanız şart.


Oyunun grafik, ses ve kontrol kalitesi gayet başarılı. Tokyo merkezli Geisha stüdyosu tarafından geliştirilen oyunumuz ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunda reklam var ancak interneti kapatırsanız reklamlardan da kurtuluyorsunuz. Traffic Run! APK dosyasını indirin ve minyatür araç sürmenin keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Traffic Run! ekran görüntüleri Traffic Run! ekran görüntüleri Traffic Run! ekran görüntüleri Traffic Run! ekran görüntüleri Traffic Run! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.4

GeliştiriciGeisha Tokyo, Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi24.10.2020 - 11:50

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme31

Dosya boyutu 66.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10629

GÜVENLİKİndireceğiniz Traffic Run! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.geishatokyo.trafficrun

APK imzası: 8ebd9e93fe4470b38183f834060a509fef6e4f6f

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder