Rally Racer EVO ikon

Rally Racer EVO APK

v2.03

Rally Racer EVO Açıklama

Rally Racer EVO® ile heyecan dolu yarışların keyfini çıkarın.


Ralli yarışı oyunları arasında grafikleri ve başarılı oyun kurgusu ile öne çıkan Rally Racer EVO'da onlarca yarış sizi bekliyor. Gerçek bir yarışçı mı olacaksınız, yoksa hep çaylak mı kalacaksınız? Audi, Subarı, Mitsubishi ve Lancia gibi popüler araçlardan birisine atlayın ve pistin tozunu attırın.


Oyunda toplam 17 ralli arabası, 12 yarış pisti ve 4 farklı oyun modu var. Ayrıca Rally Racer EVO'nun kendine has ehliyet yarışı sisteminde de oldukça geniş bir içerik oyuncuları bekliyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kurgusuyla ralli yarışı severler için Rally Racer EVO® gayet ideal bir yapım. Rally Racer EVO® APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Rally Racer EVO APK son sürüm güncellemesinde oyundaki yapay zeka optimize edilmiş, kamera konumları güncellenmiş ve hatalar düzetlilmiş.

Rally Racer EVO ekran görüntüleri Rally Racer EVO ekran görüntüleri Rally Racer EVO ekran görüntüleri Rally Racer EVO ekran görüntüleri Rally Racer EVO ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.03

GeliştiriciVO DIGITAL ARTS

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi17.02.2019 - 12:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme96

Dosya boyutu 33.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9414

GÜVENLİKİndireceğiniz Rally Racer EVO APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.vodigitalarts.rallyracerevo

APK imzası: 7b7bb8c010e72e661ca443a5d32ee318f4261bab

Rally Racer EVO eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Rally Racer EVO versiyonları:
  • 1. Rally Racer EVO® v1.23

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Rally Racer EVO için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Wkskksksmsk4 yıl önce Rally Racer EVO® v1.23 için
En güzel oyunlar sende var