Rally Racer EVO® ikon

Rally Racer EVO® APK

v1.23

Rally Racer EVO® ile heyecan dolu yarışların keyfini çıkarın. 

 

Ralli yarışı oyunları arasında grafikleri ve başarılı oyun kurgusu ile öne çıkan Rally Racer EVO'da onlarca yarış sizi bekliyor. Gerçek bir yarışçı mı olacaksınız, yoksa hep çaylak mı kalacaksınız? Audi, Subarı, Mitsubishi ve Lancia gibi popüler araçlardan birisine atlayın ve pistin tozunu attırın.

 

Oyunda toplam 17 ralli arabası, 12 yarış pisti ve 4 farklı oyun modu var. Ayrıca Rally Racer EVO'nun kendine has ehliyet yarışı sisteminde de oldukça geniş bir içerik oyuncuları bekliyor. Yüksek kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kurgusuyla ralli yarışı severler için Rally Racer EVO® gayet ideal bir yapım. Rally Racer EVO® APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynayabilirsiniz.

Rally Racer EVO® ekran görüntüleri Rally Racer EVO® ekran görüntüleri Rally Racer EVO® ekran görüntüleri Rally Racer EVO® ekran görüntüleri Rally Racer EVO® ekran görüntüleri

Yorumlar

Rally Racer EVO® için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Wkskksksmsk3 yıl önce Rally Racer EVO® v1.23 için
En güzel oyunlar sende var