Angry Birds Go! ikon

Angry Birds Go! APK

v2.9.1

Uçan domuzlar şimdi yokuş aşağı arabalarıyla yarışıyorlar. Piggy adasındaki bu eğlence dolu yarış, domuzların üstün yetenekleriyle iyice zorlaşıyor. Domuzların özel yetenekleri kullanabilmesi ise yarış pistindeki hediye kutularında gizlenmiş olan kapsüllerde gizli. Her gün düzenlenen yarışlara katılarak bu kutuları açın ve özel yeteneklerinizi donanarak rakiplerinizden bir adım öne geçin.


Başarılı grafik kalitesi ve sezgisel kontrolleri ile oldukça keyifli bir yarış deneyimi sunan Angry Birds Go, Rovio tarafından ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Angry Birds Go APK dosyasını şimdi indirin ve sinirli kuşların yarış macerasına siz de katılın. İyi eğlenceler.

Angry Birds Go! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Angry Birds Go! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Angry Birds Go! ekran görüntüleri Angry Birds Go! ekran görüntüleri Angry Birds Go! ekran görüntüleri Angry Birds Go! ekran görüntüleri Angry Birds Go! ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Angry Birds Go APK güncellemesinde oyunda tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Angry Birds Go! için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Angry Birds Go! v2.9.1 için
Beyler keşke bad piggies hileli gelseydi
Ziyaretçi4 yıl önce Angry Birds Go! v2.0.28 için
Hileli değil
Hbynur4 yıl önce Angry Birds Go! v2.0.28 için
Arkadaşlar paralımı
Ziyaretçi5 yıl önce Angry Birds Go! için
Beyler oyun hileli mi
salih123as5 yıl önce Angry Birds Go! için
aga galaxy ace 1 telefonuna inermi