Jet Car Stunts 2 ikon

Jet Car Stunts 2 APK

v1.0.22

Jet Car Stunts 2 Açıklama

Jet Car Stunts 2, çılgın parkurlarda yarışacağınız sürükleyici bir oyun.


Android yarış oyunları arasında kendine has oyun kurgusuyla öne çıkan Jet Car Stunts 2, oldukça sıradışı bir yarış deneyimi sunuyor. Bu oyunda bildiğimiz asfalt parkurlar, akan şehir trafiği yok. Aksine birçok kattan oluşan atlama rampaları var. Oyundaki amacınız jet motorları kadar güçlü arabanızla bu rampalar arasında hızlıca ilerlemek, gerektiğinde arabanızla birlikte atlamak.


Jet Car Stunts 2'de onlarca bölüm ve süper hızlı 7 farklı araba modeli var. Ayrıca parkurlar çılgın olsa da 4 farklı oyun modu sayesinde her farklı modda sizi başka bir deneyim bekliyor. Yarış sırasında kazanılan puanlar çevrimiçi olarak global liderlik sıralamasındaki yerinizi etkiliyor. Bu nedenle arabanızı dikkatli sürmeniz, özellikle rampadan aşağıya düşmemeniz şart.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Android yarış oyunları arasında farklı bir deneyim arıyorsanız bu oyun sizin için ideal bir yapım. Jet Car Stunts 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen yarışa başlayabilirsiniz.

Jet Car Stunts 2 ekran görüntüleri Jet Car Stunts 2 ekran görüntüleri Jet Car Stunts 2 ekran görüntüleri Jet Car Stunts 2 ekran görüntüleri Jet Car Stunts 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.22

GeliştiriciTrue Axis

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi21.02.2020 - 12:09

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme27

Dosya boyutu 161 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10188

GÜVENLİKİndireceğiniz Jet Car Stunts 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.trueaxis.jetcarstunts2

APK imzası: bef3c67c717c8c723db35d457b676912790109fc

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder