Jet Car Stunts 2 ikon

Jet Car Stunts 2 APK

v1.0.22

Jet Car Stunts 2, çılgın parkurlarda yarışacağınız sürükleyici bir oyun.


Android yarış oyunları arasında kendine has oyun kurgusuyla öne çıkan Jet Car Stunts 2, oldukça sıradışı bir yarış deneyimi sunuyor. Bu oyunda bildiğimiz asfalt parkurlar, akan şehir trafiği yok. Aksine birçok kattan oluşan atlama rampaları var. Oyundaki amacınız jet motorları kadar güçlü arabanızla bu rampalar arasında hızlıca ilerlemek, gerektiğinde arabanızla birlikte atlamak.


Jet Car Stunts 2'de onlarca bölüm ve süper hızlı 7 farklı araba modeli var. Ayrıca parkurlar çılgın olsa da 4 farklı oyun modu sayesinde her farklı modda sizi başka bir deneyim bekliyor. Yarış sırasında kazanılan puanlar çevrimiçi olarak global liderlik sıralamasındaki yerinizi etkiliyor. Bu nedenle arabanızı dikkatli sürmeniz, özellikle rampadan aşağıya düşmemeniz şart.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Android yarış oyunları arasında farklı bir deneyim arıyorsanız bu oyun sizin için ideal bir yapım. Jet Car Stunts 2 APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen yarışa başlayabilirsiniz.

Jet Car Stunts 2 ekran görüntüleri Jet Car Stunts 2 ekran görüntüleri Jet Car Stunts 2 ekran görüntüleri Jet Car Stunts 2 ekran görüntüleri Jet Car Stunts 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder