Sürüş ve Park Etme Simülatörü ikon

Sürüş ve Park Etme Simülatörü APK

v3.5

Sürüş ve Park Etme Simülatörü Açıklama

Sürüş ve Park Etme Simülatörü (Driving Academy 2) APK, Android araba sürme ve park etme oyunlarını sevenlere yönelik kaliteli bir oyun.


Sürücü Okulu 2 adıyla da bilinen Araba Sürme & Park Etme | Simulator Oyunları 2020 simülasyon tabanlı bir araba sürme oyunudur. Şehrin kalabalık trafiğinde, köy yollarında araba süreceğiniz oyun hem geniş içeriği hem de başarılı simülasyon yapısı ile dikkat çekiyor. Oyundaki temel göreviniz sahip olduğunuz araçla sürüş becerilerinizi geliştirmek. Bazen şehirde istediğiniz gibi turlayacak, bazen de işaretli yerde arabanızı doğru bir şekilde park etmeye çalışacaksınız.


Driving Academy 2'de birçok araba modeli var. Tabii bunlar oyunun ilk başlarında kilitli oluyor. Arabanızı sürerken kazanacağınız para ödülleriyle arabaların kilidini açarak yeni modelleri satın alabilirsiniz. Oyunda araba sürerken dikkatli olmanız şart. Özellikle trafik levhalarına, kırmızı ışıklara ve genel trafik kurallarına uyduğunuzda daha çok para puan kazanıyorsunuz.


Android araba sürme simülasyonu olan bu oyun tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Driving Academy 2 APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve Android telefonunuzda araba sürme keyfini çıkartın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Sürüş ve Park Etme Simülatörü (Driving Academy 2) APK yeni güncellemesinde oyun deneyimini geliştirmeye yönelik hatalar düzeltilmiş.

Sürüş ve Park Etme Simülatörü ekran görüntüleri Sürüş ve Park Etme Simülatörü ekran görüntüleri Sürüş ve Park Etme Simülatörü ekran görüntüleri Sürüş ve Park Etme Simülatörü ekran görüntüleri Sürüş ve Park Etme Simülatörü ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.5

GeliştiriciGames2win.com

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi16.02.2020 - 12:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme272

Dosya boyutu 147 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10183

GÜVENLİKİndireceğiniz Sürüş ve Park Etme Simülatörü APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.games2win.drivingacademy2

APK imzası: ef2fb1bea8b2001c5dbbc2c8cfa03e8271402af5

Sürüş ve Park Etme Simülatörü eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Sürüş ve Park Etme Simülatörü versiyonları:
  • 1. Araba Sürme & Park Etme | Simulator Oyunları 2020 v1.5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

Sürüş ve Park Etme Simülatörü için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Araba Sürme & Park Etme | Simulator Oyunları 2020 v1.5 için
oyun güzel