Car Parking 3D Online Modifiye ikon

Car Parking 3D Online Modifiye APK

v5.3.1

Car Parking 3D Online Modifiye Açıklama

Car Parking 3D Online Modifiye APK, Android için geliştirilen keyifli bir yarış ve araba park etme oyunudur.


Araba park etme oyunları seven kullanıcılar için Car Parking 3D Online Modifiye oyunu ile karşınızdayız. Açık dünya haritası içeren oyunda hem drift yarışı hem de araba park etme deneyimi sizleri bekliyor. Gerçek zamanlı ve çok oyunculu oynanan Car Parking 3D gerçekçi araba modelleri ve gelişmiş modifiye seçenekleri sayesinde severek oynayacağınız bir oyun. Üstelik arabaların sesleri de gerçek motor seslerine göre geliştirildiği için oyunun gerçekçiliği üst seviyeye çıkarılmış.


Car Parking 3D Online Modifiye oyununda geniş bir açık dünya haritası var. Şehirleri içeren bu haritada modifiye ettiğiniz arabanızla yarışlara katılacak, şehrin sokaklarında yanlayacak ve park etme deneyimi yaşayacaksınız. Oyun içerisinde 3 farklı oyun modu mevcut. Kariyer modu, Yarış modu ve Serbest sürüş modu. Bu oyun modlarının hepsi farklı içeriklerle geliştirilmiş. Bu da geniş oyun içeriği olarak oyun severlerin seveceği bir başka özellik. Bunun dışında oyunda araba modifiye etme konusunda ihtiyacınız olan hemen her şey bulunuyor. Jantlar, cam filmleri, spoiler ve çıkartmalar gibi malzemeleri kullanarak arabanızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.


Oyunun grafikleri yüksek kalitede değil ancak göz yormayan bir modellemeye sahip. Android drift yarışı ve park etme oyunu arayanlar için önerebileceğimiz bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Car Parking 3D Online Modifiye APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Car Parking 3D Online Modifiye APK son sürüm güncellemesinde,

Manuel vites kontrolü eklenmiş,

Çok oyunculu moda oda arama ekranı eklenmiş,

Sohbet özelliği geliştirilmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Car Parking 3D Online Modifiye ekran görüntüleri Car Parking 3D Online Modifiye ekran görüntüleri Car Parking 3D Online Modifiye ekran görüntüleri Car Parking 3D Online Modifiye ekran görüntüleri Car Parking 3D Online Modifiye ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.3.1

GeliştiriciFGAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi07.09.2022 - 15:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme1337

Dosya boyutu 208 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11116

GÜVENLİKİndireceğiniz Car Parking 3D Online Modifiye APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nryaydn95.carparking3d

APK imzası: 1f669fe0099d75ba51ea34b4a26e3882b100a519

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder