Speed Racing Ultimate ikon

Speed Racing Ultimate APK

v6.3

Speed Racing Ultimate APK oyununda heyecan dolu yarışlar oyuncuları bekliyor.


Yarış oyunlarında iddialı mısınız? Speed Racing Ultimate oyununda yarış pilotu yeteneklerinizi göstermek için heyecan dolu yarışlar sizi bekliyor. Diğer yarış pilotlarına karşı meydan okuyacağınız bu oyunda gaz pedalını kökleyerek yarışı bitirmek için mücadele ediyorsunuz.


Speed Racing Ultimate'da onlarca yarış arabası modelleri var. Hemen belirtelim, bu araçların modellemesi gerçek arabalara benziyor olsa da lisanslı tasarım değil. Yani araçların tasarımı oyuna özel olarak geliştirilmiş. Ancak yine de oyunun heyecanını yaşatacak kadar kaliteli bir grafik yapısı mevcut. Android yarış oyunları arasında ideal bir alternatif olan bu oyun boş zamanları değerlendirmek için birebir. Speed Racing Ultimate APK dosyasını hemen indirerek yarıştaki yerinizi alın. İyi eğlenceler.

Speed Racing Ultimate nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Speed Racing Ultimate APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Speed Racing Ultimate ekran görüntüleri Speed Racing Ultimate ekran görüntüleri Speed Racing Ultimate ekran görüntüleri Speed Racing Ultimate ekran görüntüleri Speed Racing Ultimate ekran görüntüleri

Yorumlar

Speed Racing Ultimate için toplam 22 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 yıl önce Speed Racing Ultimate v2.3 için
good
5454s7 yıl önce Speed ​​Racing Ultimate Free v3.1 için
Devamlı paket ayrıştırması nda sorun oluyor
ertuğrul likos7 yıl önce Speed Racing Ultimate Free v2.6 için
Ve Cepde...
hehexper7 yıl önce Speed ​​Racing Ultimate Free v3.1 için
Güzel bir oyun
Ziyaretçi8 yıl önce Speed ​​Racing Ultimate Free v3.1 için
Paket ayristirma hatasi t50 yoksa site guzel cok oyun indirdim burda uye oldum ama sifrr unutum sonrada usendim