Mountain Climb: Stunt ikon

Mountain Climb: Stunt APK

v2.6

Mountain Climb: Stunt Android için geliştirilen eğlenceli bir dağ tırmanma oyunudur.


4x4 çeker kamyonetlerle yarışacağınız oyunda iki dağ arasındaki parkuru en hızlı bir şekilde geçmeye çalışıyorsunuz. Bu tarzda Stunt adında onlarca bölüm sizi bekliyor. Parkurun diğer kısmındaki gerçek oyunculardan önce bitiş noktasına varmanız, sizi sonraki bölümlere taşıyor. Yani önceliğiniz her zaman için birinci olmak.


Oyun içerisinde büyük kamyonlardan küçük pikaplara kadar geniş bir araba koleksiyonu var. Elbette bazıları kilitli geliyor ve bu kilidi açabilmek için oyun parası biriktirmeniz gerekiyor. Bunu da yarışlarda yüksek başarı göstererek kolayca halletme şansınız var. Android dağ tırmanma oyunları arasında Mountain Climb: Stunt kendine has oyun yapısı ile gayet dikkat çekiyor. Milyonlarca oyuncunun oynadığı Mountain Climb'i oynamak için Mountain Climb: Stunt APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Mountain Climb: Stunt ekran görüntüleri Mountain Climb: Stunt ekran görüntüleri Mountain Climb: Stunt ekran görüntüleri Mountain Climb: Stunt ekran görüntüleri Mountain Climb: Stunt ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder