Mountain Climb: Stunt ikon

Mountain Climb: Stunt APK

v4.0

Mountain Climb: Stunt Açıklama

Mountain Climb: Stunt Android için geliştirilen eğlenceli bir dağ tırmanma oyunudur.


4x4 çeker kamyonetlerle yarışacağınız oyunda iki dağ arasındaki parkuru en hızlı bir şekilde geçmeye çalışıyorsunuz. Bu tarzda Stunt adında onlarca bölüm sizi bekliyor. Parkurun diğer kısmındaki gerçek oyunculardan önce bitiş noktasına varmanız, sizi sonraki bölümlere taşıyor. Yani önceliğiniz her zaman için birinci olmak.


Oyun içerisinde büyük kamyonlardan küçük pikaplara kadar geniş bir araba koleksiyonu var. Elbette bazıları kilitli geliyor ve bu kilidi açabilmek için oyun parası biriktirmeniz gerekiyor. Bunu da yarışlarda yüksek başarı göstererek kolayca halletme şansınız var. Android dağ tırmanma oyunları arasında Mountain Climb: Stunt kendine has oyun yapısı ile gayet dikkat çekiyor. Milyonlarca oyuncunun oynadığı Mountain Climb'i oynamak için Mountain Climb: Stunt APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Mountain Climb: Stunt APK son sürüm ile yeni seviyeler eklenmiş ve oyun görsellerinde geliştirmeler yapılmış.

Mountain Climb: Stunt ekran görüntüleri Mountain Climb: Stunt ekran görüntüleri Mountain Climb: Stunt ekran görüntüleri Mountain Climb: Stunt ekran görüntüleri Mountain Climb: Stunt ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0

GeliştiriciSilevel Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi24.09.2019 - 16:57

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme90

Dosya boyutu 48.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9876

GÜVENLİKİndireceğiniz Mountain Climb: Stunt APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.silevel.mountainclimbstunt

APK imzası: 52df5a2c3b9447f2b8df058e15638dcd155cbe8f

Mountain Climb: Stunt eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Mountain Climb: Stunt versiyonları:
  • 1. Mountain Climb: Stunt v2.6

Mountain Climb: Stunt nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mountain Climb: Stunt APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder