Rush Rally 3 ikon

Rush Rally 3 APK

v1.134

Rush Rally 3 Açıklama

Rush Rally 3 APK, çapraz platform desteğine sahip heyecan dolu bir ralli yarışı oyunudur.


Bilenler bilir, Rush Rally serisi en iyi ralli yarışı oyunlarından birisidir. Rush Rally 3'te de heyecan dolu ralli yarışları oyuncuları bekliyor. Konsol oyunları kadar başarılı bir deneyim sunan bu oyunda gerçek oyuncularla birlikte ralli yarışına katılacak, çamur ve kar dolu yollarda yarış yapmanın keyfini çıkaracaksınız. Ralli pistleri genelde karışık şartlara sahip olur. Bu oyunda da gerçekçi bir deneyim amacıyla asfalt, tozlu, çamur ve yağmur şartları dikkate alınarak farklı tiplerde yarış pistleri geliştirilmiş. Her pist farklı tasarım ve manzara sahip. Bu sayede yarışırken farklı deneyimler yaşıyorsunuz.


Oyunda temel olarak üç farklı mod var. Bunlardan birincisi, gerçek zamanlı çok oyunculu mod. Bu modda gerçek oyunculara karşı ralli yarışı yapıyorsunuz. İkincisi kariyer modu. Kariyer modunda kişisel seviyenizi geliştirmek ve puan toplamak için farklı etaplarda yarışıyorsunuz. Üçüncüsü ise turnuva modu. Bu modda ise özel ödüllere sahip turnuva, yani etkinliklere katılarak yarışıyorsunuz.


Rush Rally 3'te önceki serilere göre yapılan en önemli özellik farklı platform desteği. Yani bilgisayarda bu oyunu oynuyorsanız, telefon ve tablette kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu sayede hem verileriniz silinmez hem de oyunu her yerde oynayabilirsiniz. Bunun dışında bahsetmemiz gereken bir diğer özellik ise araba garajı özelliği. Oyunda ralli araba koleksiyonunuzdan oluşan bir garaj var. Bu garajı yeni arabaları satın alarak büyütebilir ve her yarışa istediğiniz arabayla katılabilirsiniz. Ayrıca her araba için de gelişmiş özelleştirme seçenekleri bulunduğunu söyleyelim.


60 FPS destekleyen konsol kalitesi grafikleri ve hassas kontrolleri sayesinde oyundaki ralli yarışları oldukça heyecanlı geçiyor. Android ralli yarışı oyunlarını sevenler için Rush Rally 3 kesinlikle denenmesi gereken bir yarış oyunu. Rush Rally 3 APK dosyasını şimdi indirin ve yarışmaya başlayın. İyi oyunlar.

Rush Rally 3 ekran görüntüleri Rush Rally 3 ekran görüntüleri Rush Rally 3 ekran görüntüleri Rush Rally 3 ekran görüntüleri Rush Rally 3 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.134

GeliştiriciBrownmonster Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi28.03.2023 - 18:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme96

Dosya boyutu 148 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11353

GÜVENLİKİndireceğiniz Rush Rally 3 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: brownmonster.app.game.rushrally3

APK imzası: 5277c50ae08bc103c97d44ea69b1372e5544063e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder