Idle Racer ikon

Idle Racer APK

v0.9.97

Idle Racer Açıklama

Heyecan verici Idle Racer APK oyunu ile kendi arabanızı oluşturun ve yarışmanın keyfini çıkarın.


Idle Racer Android için geliştirilen yarış oyunlarından birisi. Ancak yarış oyunları arasında kendine özgü bir tarzı var: Bu oyunda yarış arabanızı kendiniz tasarlıyor, oluşturuyor ve yarışa hazır hale getiriyorsunuz. Elbette başlangıçta basit seviye bir arabanız oluyor. Kendi arabanızı bu araç üzerinden geliştirmeniz gerekiyor. Bunu yapabilmek için yarışlardan kazanacağınız ödül paralarına ihtiyacınız olacak. O nedenle yarışırken olabildiğince yüksek puan toplamanız şart.


Casual Azur Games ekibine ait Idle Racer, farklı tarzda Android yarış oyunu arayanlar için birebir. Eğlenceli oyun kurgusu, kaliteli grafikleri ve hassas kontrolleri sayesinde keyifle oynayacağınız oyunu oynamak için Idle Racer APK dosyasını hemen indirmeniz yeterli. İyi eğlenceler.

Idle Racer ekran görüntüleri Idle Racer ekran görüntüleri Idle Racer ekran görüntüleri Idle Racer ekran görüntüleri Idle Racer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.9.97

GeliştiriciCASUAL AZUR GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi30.12.2023 - 20:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme18

Dosya boyutu 82.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11574

GÜVENLİKİndireceğiniz Idle Racer APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: racer.idle.merge

APK imzası: 099a9b8303e147a26dedec087a10e2b06da88829

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder