Scribble Rider ikon

Scribble Rider APK

v1.292

Scribble Rider APK ile sıradışı yarışlarda boy gösterin.


Şoförlüğünüz iyi mi? Öyleyse Scribble Rider oyunu ile sürüş yeteneklerinizi göstermenin zamanı. Scribble Rider, sıradışı motosikletlerle yarışacağınız keyifli bir oyun. Bu oyunda motosikletler sıradışı, çünkü tekerlekleri siz çiziyorsunuz. Oyundaki yarış parkurları çeşitli engellere sahip. Bu engellerden geçmek için aracınızın tekerlerini yeniden çiziyor ve ilerlemeye devam ediyorsunuz.


Android yarış oyunları arasında Scribble Rider kendine has kurgusu ile öne çıkmayı başarmış durumda. Zaman öldürmek için oyun arıyorsanız VOODOO ekibinin ücretsiz sunduğu bu yarış oyunu tam size göre. Scribble Rider APK dosyasını Cepde üzerinden indirin ve yarışın keyfini çıkarın. Reklam sevmeyen oyuncular interneti kapatarak reklam görünmesini engelleyebilir. İyi oyunlar.

Scribble Rider nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Scribble Rider APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Scribble Rider ekran görüntüleri Scribble Rider ekran görüntüleri Scribble Rider ekran görüntüleri Scribble Rider ekran görüntüleri Scribble Rider ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder