CSR Classics ikon

CSR Classics APK

v3.0.3

CSR Classics oyunuyla efsane klasik arabalar piste iniyor.


BMW, Dodge, Mercedes, Audi ve Plymouth Superbird gibi markaların efsane klasiklerinin yarıştığı oyunda, araçlarınızı modifiye ederek bitiş çizgisini birinci bitirmek için yarışıyorsunuz. Şehir ortamında ve sokaklarda katılacağınız yarışlarda birinci bitirmek yarışı kazanmanın tek yolu. Bunu başarmak içinse arabanızı modifiye etmeniz şart.


Android yarış oyunları arasında milyonlarca oyuncuya ulaşan CSR Racing serisi, CSR Classics oyununda da oldukça başarılı işler çıkartıyor. Android yarış severler için CSR ve klasik serisi kesinlikle ideal bir seçenek. CSR Classics APK dosyasını hemen indirerek klasik arabaların yarış heyecanına ortak olun. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

CSR Classics oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

CSR Classics nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. CSR Classics APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
CSR Classics ekran görüntüleri CSR Classics ekran görüntüleri CSR Classics ekran görüntüleri CSR Classics ekran görüntüleri CSR Classics ekran görüntüleri

Yorumlar

CSR Classics için toplam 8 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
İmPaRaToR(58)5 yıl önce CSR Classics v1.2.1 için
Dûnyanîn en iyi araba oynu
Ziyaretçi5 yıl önce CSR Classics v1.13.0 için
çok güzel
Ziyaretçi7 yıl önce CSR Classics v1.2.1 için
İyi
buse meral7 yıl önce CSR Classics v1.2.1 için
admin hilelisini istiyoruz
Ziyaretçi7 yıl önce CSR Classics v1.2.1 için
hilelisini atsana admin bunun