Assoluto Racing: Real Grip Racing & Drifting ikon

Assoluto Racing: Real Grip Racing & Drifting

v1.32.1

Assoluto Racing: Real Grip Racing & Drifting, Android için geliştirilmiş gerçek zamanlı bir yarış oyunudur.

 

Gerçekçi fizik yapısı ve akıcı animasyonlarıyla dikkat çeken Assoluto Racing yarış oyunu sevenlerin vazgeçemeyeceği bir oyun olmuş. Driftten çok oyunculu yarışlara kadar geniş oyun modlarına sahip olan Assoluto Racing'de otantik bir sürük deneyimi yarış severleri bekliyor. Oyunda yer alan arabaların hepsi orijinal lisanslı olarak geliştirilmiş. Bu da araba modellerinin oldukça gerçekçi görünüme sahip olmasını sağlayan küçük bir detay. 3 boyutlu grafiklerle geliştirilen yarış pistlerini de düşünürseniz yarış sırasında oldukça gerçekçi bir ortam sizi bekliyor.

 

Assoluto Racing'de onlarca araba modeli ve bunlar için özel modifiye seçenekleri var. Yarışlardan kazanacağınız para ödülleri ile aracınızı geliştirerek asfaltı eritmeye hazır olun. Assoluto Racing tamamen ücretsiz; Assoluto Racing APK dosyasını indirin ve yarışmaya başlayın. İyi oyunlar.

Assoluto Racing: Real Grip Racing & Drifting nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Assoluto Racing: Real Grip Racing & Drifting APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Assoluto Racing: Real Grip Racing & Drifting ekran görüntüleri Assoluto Racing: Real Grip Racing & Drifting ekran görüntüleri Assoluto Racing: Real Grip Racing & Drifting ekran görüntüleri Assoluto Racing: Real Grip Racing & Drifting ekran görüntüleri Assoluto Racing: Real Grip Racing & Drifting ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.32.1

GeliştiriciInfinity Vector Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi29.03.2019 - 12:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme92

Dosya boyutu 372 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9500

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder