Assoluto Racing ikon

Assoluto Racing APK

v2.11.1

Assoluto Racing Açıklama

Assoluto Racing: Real Grip Racing & Drifting, Android için geliştirilmiş gerçek zamanlı bir yarış oyunudur.


Gerçekçi fizik yapısı ve akıcı animasyonlarıyla dikkat çeken Assoluto Racing yarış oyunu sevenlerin vazgeçemeyeceği bir oyun olmuş. Driftten çok oyunculu yarışlara kadar geniş oyun modlarına sahip olan Assoluto Racing'de otantik bir sürük deneyimi yarış severleri bekliyor. Oyunda yer alan arabaların hepsi orijinal lisanslı olarak geliştirilmiş. Bu da araba modellerinin oldukça gerçekçi görünüme sahip olmasını sağlayan küçük bir detay. 3 boyutlu grafiklerle geliştirilen yarış pistlerini de düşünürseniz yarış sırasında oldukça gerçekçi bir ortam sizi bekliyor.


Assoluto Racing'de onlarca araba modeli ve bunlar için özel modifiye seçenekleri var. Yarışlardan kazanacağınız para ödülleri ile aracınızı geliştirerek asfaltı eritmeye hazır olun. Assoluto Racing tamamen ücretsiz; Assoluto Racing APK dosyasını indirin ve yarışmaya başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Assoluto Racing APK güncel sürümünde yeni model Porsche yarış arabaları eklenmiş ve oyun dengesi geliştirilmiş.

Assoluto Racing ekran görüntüleri Assoluto Racing ekran görüntüleri Assoluto Racing ekran görüntüleri Assoluto Racing ekran görüntüleri Assoluto Racing ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.11.1

GeliştiriciInfinity Vector Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi29.03.2019 - 12:59

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme4330

Dosya boyutu 1.29 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9500

GÜVENLİKİndireceğiniz Assoluto Racing APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.infinityvector.assolutoracing

APK imzası: 963ec5ca407c3be3f61e296ec8bfd28daba088f3

Assoluto Racing eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Assoluto Racing versiyonları:
  • 1. Assoluto Racing: Real Grip Racing & Drifting v1.32.1
  • 2. Assoluto Racing v1.0.8

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Assoluto Racing oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Assoluto Racing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Assoluto Racing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

8 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder