Hot Wheels Unlimited ikon

Hot Wheels Unlimited APK

v2023.1.0

Hot Wheels Unlimited Açıklama

Hot Wheels Unlimited APK ile canavar arabaların heyecan dolu yarışına katılın.


Yarış oyunları genelde üstün yeteneklere sahip yarış arabalarından oluşur. Hot Wheels Unlimited oyununda ise yarışlar canavar gibi güçlü ve sıradışı tasarımlara sahip arabalarla yapılıyor. En havalı arabanızla birlikte piste çıkın ve birinci olmak için yarışmaya başlayın. Meydan okuma, klasik yarış ve turnuva modlarına sahip olan oyun içerisinde birbirinden zorlu yarış parkurları var. Her parkur farklı engellerle geliştirildiği için yarışlarda dikkat etmeniz gereken detaylar değişiyor. Bir yarış pilotu olarak size düşen görev arabanızı olabildiğince hızlı sürmek ve rakiplerinizi geçmek.


Hot Wheels Unlimited oyunundaki arabaların sıradışı tasarımları olduğunu söylemiştik. Yarışlardan kazanacağınız puanları biriktirerek Rodger Dodger, Bone Shaker ve Night Shifter gibi efsanevi Monster Trucks araçlarını koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Her arabanın özel geliştirme seçenekleri var. Bunları arabanıza uyguladığınızda daha güçlü ve daha da canavar olan arabanızın yarış performansı da artıyor. Özellikle meydan okuma modunda yarışırken arabanızın olabildiğince güçlü olması sizi yarışta avantajlı konuma getiriyor.


Oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Android oyun geliştiricisi Budge Studios tarafından geliştirilen bu oyun tamamen ücretsiz. Hot Wheels Unlimited APK dosyasını şimdi Cepde üzerinden indirin ve yarışmaya başlayın.

Hot Wheels Unlimited ekran görüntüleri Hot Wheels Unlimited ekran görüntüleri Hot Wheels Unlimited ekran görüntüleri Hot Wheels Unlimited ekran görüntüleri Hot Wheels Unlimited ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2023.1.0

GeliştiriciBudge Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi22.03.2023 - 13:51

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme7

Dosya boyutu 48.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11332

GÜVENLİKİndireceğiniz Hot Wheels Unlimited APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.budgestudios.googleplay.HotWheelsUnlimited

APK imzası: 66dc9df0dea9d8362de6dd43b76bebf5b545255e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder