Gerçek bir motor yarışı 3D ikon

Gerçek bir motor yarışı 3D APK

v1.0.9

Gerçek bir motor yarışı 3D oyunuyla gerçek oyunculara karşı motor yarışlarına katılacak, pistleri eritmek için yarışacaksınız.


Oyun sırasında, dünyanın en iyi motosiklet pistlerinde yarışabilir, usta yarışçılarla birlikte oyunun zevkini kat ve kat artırabilirsiniz. Yarışlarda kazandığınız para ödülü ile motosikletinizi geliştirebilir ve yeni bir araç satın alabilirsiniz, oyun dünyanın en iyi 10 motosiklet yarışlarından birini beğeninize sunmaktadır.


Kariyer modunda, 3 farklı yarış yer almaktadır. Aracınızı en iyisi yapabilmeniz için, yapmanız gereken şey çok basit--sevdiğiniz rengi seçin, ve daha sonra motosiklete uygulayın, yarışın, sınırları aşın! Oyun içerisinde 10 farklı motorsiklet, 9 yarış pisti ve üç farklı oyun modu bulunuyor. Gerçek bir motor yarışı 3D APK dosyasını indirin ve pistteki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Gerçek bir motor yarışı 3D ekran görüntüleri Gerçek bir motor yarışı 3D ekran görüntüleri Gerçek bir motor yarışı 3D ekran görüntüleri Gerçek bir motor yarışı 3D ekran görüntüleri Gerçek bir motor yarışı 3D ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son güncellemeyle beraber oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder