Grand Street Racing Tour ikon

Grand Street Racing Tour APK

v1.4.91

Grand Street Racing Tour oyunuyla şehrin en iyi yarışçısı belli oluyor. 

 

Android için geliştirilen Grand Street Racing Tour sürükleyici bir sokak yarışı oyunudur. Modifiyeli son model arabalarla yarışacağınız oyunda yolların kralı olmak için gerçek oyunculara karşı ezeli bir rekabet sizi bekliyor. Oyundaki yarışlar sokaklarda geçiyor ve birkaç farklı modu var. Zamana karşı yarış, drag ve kalkış rekabeti modlar arasında yer alıyor.

 

Grand Street Racing Tour'un hem yarış fiziği hem de kişiselleştirme seçenekleri takdirimizi kazanmış durumda. Özellikle arabalar üzerinde her türlü değişikliği yapma imkanı vermesi oyuncuların tarzını yansıtması açısından oldukça başarılı olmuş. Android yarış oyunları arasında kısa sürede popüler olan bu oyun tamamen ücretsiz. Grand Street Racing Tour APK dosyasını ücretsiz indirerek sokak yarışlarının keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Grand Street Racing Tour nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Grand Street Racing Tour APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Grand Street Racing Tour ekran görüntüleri Grand Street Racing Tour ekran görüntüleri Grand Street Racing Tour ekran görüntüleri Grand Street Racing Tour ekran görüntüleri Grand Street Racing Tour ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder