Thumb Drift — Fast & Furious Car Drifting Game ikon

Thumb Drift — Fast & Furious Car Drifting Game APK

v1.5.3

Thumb Drift ile drift keyfi yeniden başlıyor.


Arcade ekosisteminde Drift oyunları oldukça popüler. Milyonlarca oyuncusuyla dikkat çeken Thumb Drift oyunu da kendine özgü oyun yapısı ile öne çıkıyor. Drift yarışı oyunları arasında yer alan bu oyunda basit kontrolleri kullanarak arabanızla drift yapıyor ve yüksek puan almak için yanlıyorsunuz.


Oyun içerisinde yüzlerce araba modeli bulunuyor. Başlangıçta bu arabaların çoğu kilitli geliyor, drift yarışlarından kazanacağınız puan ödülleri ile bu kilitleri açarak araba koleksiyonunuza yenilerini ekleyebilirsiniz. Thumb Drift'in oynanışı ise gayet basit; vites ve debriyaj gibi pedallar yok. Sadece baş parmaklarınızı kullanarak arabanızı drift figürlerini sergilemeniz yeterli oluyor.


SMG oyun stüdyosunun geliştirdiği Thumb Drift hem kaliteli grafikleri hem de başarılı oyun motoru ile keyfi yüksek bir oyun deneyimi sunuyor. Thumb Drift APK dosyasını ücretsiz indirin ve Android driftçileri arasına katılın. İyi oyunlar.

Thumb Drift — Fast & Furious Car Drifting Game ekran görüntüleri Thumb Drift — Fast & Furious Car Drifting Game ekran görüntüleri Thumb Drift — Fast & Furious Car Drifting Game ekran görüntüleri Thumb Drift — Fast & Furious Car Drifting Game ekran görüntüleri Thumb Drift — Fast & Furious Car Drifting Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder