Formula Racing: Car Games ikon

Formula Racing: Car Games APK

v1.35

Formula Racing: Car Games Açıklama

Formula Racing: Car Games APK oyunu ile eğlenceli Formula yarışları sizi bekliyor.


Dünyanın en heyecanlı araba yarışları arasında yer alan Formula heyecanı Formula Racing: Car Games oyunu ile yeni bir çehreye kavuşuyor. Oyun formula tarzında geliştirilmiş ancak yarış pistleri oldukça sıradışı. Bildiğimiz yarış pistlerinden farklı olan bu pistlerde rampalar, eşsiz doğa manzaraları ve fantastik dağ yolları bulunuyor. Oyunu farklı kılan bu detaylar heyecanı artırırken formulanın keyfini bambaşka boyuta getiriyor.


Formula Racing: Car Games'teki yarışlar gerçek oyuncular arasında yapılıyor. Dünyanın herhangi bir yerinden insanlara karşı yarışmak her zaman zevkli olmuştur. Bu oyunda da arabanıza atlayın, gaza basın ve rakiplerinizi yenmeye çalışın. Birçok Formula tarzı yarış arabasının yer aldığı oyunda ayrıca özel geliştirme seçenekleri var. Kendi tarzınızı yansıtmanızı sağlayacak bu özelleştirmeleri yaparak yarış pistinde dikkatleri üstünüze çekebilirsiniz. Kaliteli 3D grafiklerle geliştirilen bu oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Formula Racing: Car Games APK dosyasını şimdi indirin ve Formula yarışlarında yarışmaya başlayın.

Formula Racing: Car Games ekran görüntüleri Formula Racing: Car Games ekran görüntüleri Formula Racing: Car Games ekran görüntüleri Formula Racing: Car Games ekran görüntüleri Formula Racing: Car Games ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.35

GeliştiriciZego Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi26.03.2023 - 12:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme3

Dosya boyutu 146 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11345

GÜVENLİKİndireceğiniz Formula Racing: Car Games APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.jura.formula.race.master

APK imzası: db896244a3ee2a97810458b8ac3e02004061fce5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder