Real Driving School ikon

Real Driving School APK

v1.5.26

Real Driving School APK oyunuyla yepyeni bir yarış deneyimi sizi bekliyor.


Gerçekçi fizik modellemesi ve akıcı grafiklere sahip Real Driving School oyunuyla hem araba park etme hem de araba yarışı keyfini bir arada yaşayacaksınız. Oyun içerisinde büyük ve geniş bir açık dünya haritası var. Farklı modellerdeki araçlarla bu dünya haritasında yarışacak ve zorlu park etme görevlerini tamamlayacaksınız. Oyunun öne çıkan özelliği ise geniş oyun modu ve başarılı kontrol yapısı.


Real Driving School'da araba park etme, araba yarışı, multiplayer (çok oyunculu, serbest sürüş ve trafik modu olmak üzere birçok oyun modu bulunuyor. Bu modlardan istediğinizi oynama imkânınız var. Ancak her bölümün kendine ait kuralları var, bu kurallara dikkat etmeniz şart. Ayrıca, araba modelleri arasında ilk başta değeri düşük olanlar ücretsiz. Daha spor ve üst seviye arabaları almak için oyun içerisindeki para puanları toplamanız gerekiyor.


Android araba park etme ve yarış oyunları arasında gayet popüler olan Real Driving School, milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanmış durumda. Oyunu oynamak için Real Driving School APK dosyasını hemen indirip oyunu kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Real Driving School oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Real Driving School nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Real Driving School APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Real Driving School ekran görüntüleri Real Driving School ekran görüntüleri Real Driving School ekran görüntüleri Real Driving School ekran görüntüleri Real Driving School ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder