Project CARS GO ikon

Project CARS GO APK

v0.12.545

Project CARS GO Açıklama

Project CARS GO APK oyunu ile gerçek oyunculara karşı yarışmanın keyfini çıkarın.


Gerçek zamanlı yarışların düzenlendiği Project CARS GO gerçekçilik olarak öne çıkmayı başaran bir oyun. Sadece yarışçılar değil, yarış pistleri ve çevre modellemesi de dünyadaki örneklerine göre geliştirilmiş. BÖylece oyunun hem gerçekçiliği hem de heyecanı artırılmış.


Oyunun amacı gayet açık: Her yarışta olduğu gibi birebir yarışlarda rakibinizi yenmek ve pisti birinci bitirmek. Yüksek hıza göre geliştirilmiş son model yarış arabaları arasından istediği seçin, yükseltin ve gerekirse daha iyisini satın alın. Yarış arabalarını istediğiniz gibi optimize edebiliyorsunuz, renkler, jantlar ve çıkartmalar gibi birçok seçenek sayesinde bu mümkün.


GAMEVIL ekibi tarafından geliştirilen Project CARS GO ücretsiz olarak oynanıyor ancak internet bağlantısı şart. Kaliteli grafikleri ve mükemmel kontrolleri sayesinde severek oynayacağınız oyuna Project CARS GO APK dosyasını indirerek başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Project CARS GO ekran görüntüleri Project CARS GO ekran görüntüleri Project CARS GO ekran görüntüleri Project CARS GO ekran görüntüleri Project CARS GO ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.12.545

GeliştiriciGAMEVIL Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi20.02.2021 - 12:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme87

Dosya boyutu 898 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10773

GÜVENLİKİndireceğiniz Project CARS GO APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gamevil.SlightlyMadStudiosPogo.android.google.global.normal

APK imzası: a73e3f26d82a9d02e9c5c083b05baca449985db6

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Project CARS GO oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Project CARS GO nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Project CARS GO APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder