PAKO Forever ikon

PAKO Forever APK

v1.0.8

PAKO Forever, arabaların birbirini kovaladığı eğlenceli bir kaçış oyunu. 

 

hem basit hem de eğlenceli, ama düşman arabalardan kaçmak oldukça zor. PAKO Forever'da sahip olduğunuz araba ile peşinize düşen arabalardan kaçmanız ve size çarpmalarını önlemeniz gerek. Size çarpan her araba, sahip olduğunuz gücü azaltarak sizi oyun dışı bırakıyor. Bunun olmaması için onlardan kaçarak, onları birbirine çarptırmanız ve yok etmeniz gerekiyor.

 

PAKO Forever'ın kaçış kurgusu, otopark temalı bir haritada gerçekleşiyor. Bu park üzerinde çeşitli engeller ve ödüller var. Bu engellere takılmadan, ödülleri topladıkça sahip olduğunuz araba büyüyor ve daha güçlü oluyorsunuz. Böylece düşmanların sizi oyun dışı bırakması zorlaşıyor.

 

Oyunda kaçış süreniz ne kadar uzun olursa, kazanacağınız ödül o kadar çok yüksek oluyor. Ödülleri kullanarak üst seviye arabaların kilitlerini açabilir ve liderlik yarışmasında üst sıralara yükselebilirsiniz. PAKO Forever grafik kalitesi ve eğlenceli oynanışıyla oyuncular için gayet ideal bir oyun. Ücretsiz PAKO Forever APK dosyasını indirin, bu eğlenceli kaçış oyununu hemen oynayın. İyi oyunlar.

PAKO Forever ekran görüntüleri PAKO Forever ekran görüntüleri PAKO Forever ekran görüntüleri PAKO Forever ekran görüntüleri PAKO Forever ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

3 yeni aşama,

10 yeni araba,

Yeni güçlendiriciler,

Hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder