Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı ikon

Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı

v1.5.71

Drift yarışı Drift Max Pro oyunuyla asfaltı yırtmaya hazırlanın.

 

Yüksek kaliteli grafikleri ve gerçekçi yarış arabalarıyla karşımıza çıkan Drift Max Pro, Android oyuncularına sürükleyici bir drift yarışı deneyimi sunuyor. Arabanızı seçerek başlayacağınız drift yarışlarında en yüksek puanı toplamak için arabanızın drift yeteneklerini zorluyorsunuz. Oyunun başında süreceğiniz araba düşük özellikte oluyor ancak kazanacağınız drift puanlarıyla birlikte çok daha güçlü ve drift yeteneği fazla olan arabaları satın alabiliyorsunuz.

 

Drift Max Pro oyuncuların arabalarını geliştirmelerine yönelik sunduğu özellikler çok dikkat çekici: Arabanın cam renginden kampanasına kadar her detayını istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Bu haliyle tam bir canavarı ortaya çıkarmanız mümkün. Tüm bu kişiselleştirmeleri yapabilmek için drift yarışlarını yüksek puanla kapatmak oyundaki en önemli etken.

 

Android drift yarışı oyunları konusunda oldukça başarılı oyunlar geliştiren Tiramisu ekibinin geliştirdiği Drift Max Pro diğer oyunlar gibi ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Drift Max Pro APK dosyasını ücretsiz indirerek asfaltı eritmeye başlayın. İyi oyunlar.

Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı ekran görüntüleri Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı ekran görüntüleri Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı ekran görüntüleri Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı ekran görüntüleri Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

MULTIPLAYER (çok oyunculu) mod eklenmiş: Klasik Drift ve Yarış modlarında arkadaşlarınızla veya gerçek zamanlı oyuncularla yarışmanın keyfini çıkarın,

Turini West isimli yeni dağ haritası eklenmiş,

Oyundaki yükleme sorunu düzeltilmiş,

Seslendirmede yaşanan sorun düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.71

GeliştiriciTiramisu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi25.05.2018 - 12:55

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme4832

Dosya boyutu 224 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8759

Güvenlik seçicileri
Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi12 ay önce Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı v1.3.8 için
güzel