Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı ikon

Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı APK

v1.5.71

Drift yarışı Drift Max Pro oyunuyla asfaltı yırtmaya hazırlanın.

 

Yüksek kaliteli grafikleri ve gerçekçi yarış arabalarıyla karşımıza çıkan Drift Max Pro, Android oyuncularına sürükleyici bir drift yarışı deneyimi sunuyor. Arabanızı seçerek başlayacağınız drift yarışlarında en yüksek puanı toplamak için arabanızın drift yeteneklerini zorluyorsunuz. Oyunun başında süreceğiniz araba düşük özellikte oluyor ancak kazanacağınız drift puanlarıyla birlikte çok daha güçlü ve drift yeteneği fazla olan arabaları satın alabiliyorsunuz.

 

Drift Max Pro oyuncuların arabalarını geliştirmelerine yönelik sunduğu özellikler çok dikkat çekici: Arabanın cam renginden kampanasına kadar her detayını istediğiniz gibi değiştirebiliyorsunuz. Bu haliyle tam bir canavarı ortaya çıkarmanız mümkün. Tüm bu kişiselleştirmeleri yapabilmek için drift yarışlarını yüksek puanla kapatmak oyundaki en önemli etken.

 

Android drift yarışı oyunları konusunda oldukça başarılı oyunlar geliştiren Tiramisu ekibinin geliştirdiği Drift Max Pro diğer oyunlar gibi ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor. Drift Max Pro APK dosyasını ücretsiz indirerek asfaltı eritmeye başlayın. İyi oyunlar.

Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı ekran görüntüleri Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı ekran görüntüleri Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı ekran görüntüleri Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı ekran görüntüleri Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

MULTIPLAYER (çok oyunculu) mod eklenmiş: Klasik Drift ve Yarış modlarında arkadaşlarınızla veya gerçek zamanlı oyuncularla yarışmanın keyfini çıkarın,

Turini West isimli yeni dağ haritası eklenmiş,

Oyundaki yükleme sorunu düzeltilmiş,

Seslendirmede yaşanan sorun düzeltilmiş.

Yorumlar

Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 ay önce Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı v1.5.71 için
Beyenmedim abi yaa
Ziyaretçi3 yıl önce Drift Max Pro - Drift Araba Yarışı v1.3.8 için
güzel